Yapı Kredi Emekli promosyon kampanyası

0

Yapı Kredi Emekli promosyon kampanyası… 36 ay boyunca emekli maaşınızı bankamızdan almayı taahhüt edin, 450 TL’ye kadar nakit TL kazanma fırsatı yakalayın. Üstelik Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajlarından da faydalanın.

Kampanyaya tüm SSK, Emekli Sandığı, Bağkur emeklileri katılım sağlayabilir. 36 ay boyunca maaşını bankadan alacağını taahhüt eden emekliler taahhüt formunu imzalayarak katılabilirler.

Tıkla Yapı Kredi kampanya sayfasına git

Kampanya koşullarını sağlayarak katılım sağlayan müşterilerin kampanya ödülü maaş tutarlarına göre maaş tutarı 1.000 TL’ye kadar olan müşteriler için 300 TL, 1.000 TL – 2.000 TL arasında ise 375 TL ve 2.000 TL’den yüksek ise 450 TL peşin olarak maaş hesabına yüklenecektir.

Yapı Kredi Emekli promosyon kampanyası

Kampanyaya mart ayından itibaren katılım sağlanacaktır.

Kampanyaya tüm SSK, Emekli Sandığı, Bağkur emeklileri katılım sağlayabilir. 36 ay boyunca maaşını bankamızdan alacağını taahhüt eden emekliler taahhüt formunu imzalayarak katılabilirler.

Emeklinin kampanyaya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini bankamızdan almış olması ve taahhüt vermiş olması yeterlidir. Emeklinin kampanya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini bankamızdan almamış olması durumunda hakkını kaybedecektir.

Emekli promosyon kampanyası

Kampanya koşullarını sağlayarak katılım sağlayan müşterilerin kampanya ödülü maaş tutarlarına göre maaş tutarı 1.000 TL’ye kadar olan müşterilerimiz için 300 TL, 1.000 TL – 2.000 TL arasında ise 375 TL ve 2.000 TL’den yüksek ise 450 TL peşin olarak maaş hesabına yüklenecektir.

Kampanyadan kazanılan ödüllerin geri alınmaması için emekli maaşının kampanya katılım tarihini takip eden ay, yatan ilk maaşı dahil olmak üzere 36 aylık süre boyunca müşterinin emekli maaşının Yapı Kredi Bankası’na yatmaya devam etmesi gerekmektedir. 36 ay dolmadan herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması veya farklı bir kurumdan alınmaya başlanması durumunda, herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın verilen ödül tutarı müşterinin maaş hesabından kıstelyevm usulü ile geri alınacaktır.

Kampanyadan SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi veya emeklinin vefatı nedeni ile kendisine maaş bağlanan yakını faydalanabilecektir.

Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., kampanya ödül ve koşullarında değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.