Garanti’den Domino’s’ta indirim kampanyası

0

Garanti’den Domino’s’ta indirim kampanyası. Garanti İnternet ve Cep’i kullananlara Domino’s’ta indirim fırsatı! 11 Haziran’a kadar Garanti Cep/İnternet’ten işlem yapın, Domino’s’tan Büyük Boy Pizza* ve 1 lt. Coca-Cola’yı 22 TL’ye alın.

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

Garanti Cep/İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura veya vergi ödemesi işlemlerinden birini yaptığınızda cep telefonunuza kampanya kodu SMS ile gelecektir. Kampanya kodunuza dilediğiniz zaman Garanti Cep/İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.

Garanti’den Domino’s’ta indirim kampanyası

Kampanya 25 Mayıs–11 Haziran 2017 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerlidir.

Kampanya kodu Garanti Cep/İnternet’ten kredi kartı, vergi veya fatura ödeme işlemi yapanlara SMS yolu ile iletilecektir.

Kullanıcılar 1 adet kampanya kodu ile dominos.com.tr, Domino’s Android ve IOS uygulamalarından verecekleri siparişlerde 1 adet Büyük Boy İnce Cazip Pizza ve 1 Lt. Coca-Cola’yı 22 TL’ye satın alabilir.

Klasik pizzalar kampanyaya dahil değildir.

Garanti Cep/İnternet’ten yapılacak otomatik fatura talimatı veya düzenli ödeme işlemleri kampanya işlem kapsamına dahil değildir.
Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 11 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.

Kampanya kodu, dominos.com.tr ve Domino’s mobil uygulamalarında kampanyalar sayfası üzerinden online ve gel-al siparişlerde kullanılabilir.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 kampanya kodu hakkı kazanabilir.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler ve Garanti Bankası çalışanları yararlanamaz.

İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.

Garanti Bankası A.Ş ve Domino’s A.Ş gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.