Yapı Kredi Samsung yüzde 30 indirim kampanyası

0

Yapı Kredi Samsung yüzde 30 indirim kampanyası. 1 Haziran- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şubesi’ne giriş yapın, Yapı Kredi müşterilerine özel Genpa Ailem web sitesinden yapacağınız Samsung akıllı cihaz alışverişlerinde %30’a varan indirim kazanın!

YAPI KREDİ KAMPANYASINA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kampanya Koşulları
1 Haziran- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Yapı Kredi Mobil’e T.C. Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşterilerimiz, Genpa Ailem web sitesinden yapacakları seçili Samsung akıllı cihaz alışverişlerinde %30’a varan indirim kazanacaktır.

İndirim kodları 1 Haziran 2017 tarihinde internet şubemizde yer alan “Kampanyalar” ve mobil şubemizde yer alan “Size Özel” bölümüne yüklenecektir ve 30 Haziran 2017’ye kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler indirim kodlarını 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanabilecektir.

İndirim kodu kişiye özel olup, kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir.

Kampanya kapsamındaki cihaz modelleri aşağıda listelenmiştir:
Samsung Galaxy S7 Edge-Gold/Siyah
Samsung Galaxy Grand Prime Plus Gold
Samsung Galaxy J7-Gold/Beyaz
Samsung Galaxy J5-Gold/Beyaz

Kampanya kodunu kullanmak için Genpa Ailem websitesine giriş yapılması gerekir. https://ailem.genpa.com.tr/yapıkredi/ sitesinde bulunan boş alana indirim kodunu girip, “Kampanya Kodu ile Giriş” adımına tıklanarak web sitesine giriş yapılacaktır.

Henüz üye olmayan kullanıcılar için üye giriş formu açılır ve Genpa Ailem kullanıcı bilgileri ( ad, soyad, cep telefonu, e-posta adresi bilgileri) girişi yapıldıktan sonra, açılan ekranda ilgili ürünlerin satın alımı yapılabilecektir.

Kampanya kodları tek kullanımlıktır.

Kampanya dahilinde maksimum 2 cihaz alınabilmektedir.
Cihaz stokta yok ise teslim süresi 4-6 hafta arasında olacaktır.
Ürün teslimat tarihinden itibaren açık kutuda 14 gün, (jelatini açılmamış, hasarsız, SIM kart takılmamış) kapalı kutuda hiç kullanılmamış olarak 30 gün cayma hakkı vardır. Belirlenen süre ve şartların dışında ürün iade edilemez.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Yapı Kredi Bankası sorumluluğunda değildir.

Kampanya Yapı Kredi Bireysel müşterileri için geçerlidir.
Kampanya Samsung ve Genpa A.Ş.’nin sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Yapı Kredi Bankası, Samsung ve Genpa, gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.