Garanti Bankası Millenicom kampanyası

0

Garanti Bankası Millenicom kampanyası… Garanti İnternet veya Garanti Cep’e giriş yapanlara Millenicom üyeliğinde ilk 2 ay ücretsiz Sınırsız İnternet Paketi Hediye! 1 Nisan 2017 – 5 Mayıs 2017 tarihleri arasında Garanti İnternet veya Garanti Cep’e en az 1 kere giriş yapan Garanti Bankası Kobi Bankacılığı müşterileri, Millenicom’un sunduğu “Dost Paket” ile sabah 7 akşam 7 arasında ilk 2 ay ücretsiz limitsiz internet fırsatı yakalıyor!

Kampanya 1 Nisan 2017 – 5 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olup, kampanyaya katılmak için Garanti İnternet veya Garanti Cep’e 1 Nisan 2017 – 5 Mayıs 2017 tarihleri içerisinde giriş yapılması gerekmektedir.

Fırsattan yararlanmak için Garanti İnternet veya Garanti Cep’e giriş yapmanız yeterli!

Garanti Bankası Millenicom kampanyası – Yasal Metin

Kampanyaya Garanti Bankası Kobi Bankacılığı müşterisi olmak şartı ile katılınabilir.

Kampanya 1 Nisan 2017 – 5 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olup, kampanyaya katılmak için Garanti İnternet veya Garanti Cep’e 1 Nisan 2017 – 5 Mayıs 2017 tarihleri içerisinde giriş yapılması gerekmektedir.

Kampanya dönemi içerisinde Millenicom üyelik talebinde bulunan Garanti Bankası Kobi Bankacılığı müşterileri, Millenicom’un sunduğu “Dost Paket” ile sabah 7 akşam 7(07:00-19:00) arasında sınırsız internete ilk 2 ay boyunca ücretsiz sahip olunabilecektir.

İlk 2 ay boyunca sınırsız internete ücretsiz sahip olunabilmesi için 24 ay taahhütlü Millenicom üyeliğinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Üyelik için kredi kartı bilgilerinin de paylaşılması gerekmekte olup üyeliğini devam ettirmek istemeyen müşterilerin İlk 2 aylık ücretsiz dönemin bitişinde üyeliklerini sonlandırmaları gerekmektedir. Üyeliklerini devam ettirmek isteyen müşteriler Millenicom’un paket şart ve ücretlerine tabi olacaktır.

Garanti Bankası tarafından SMS ile gönderilecek olarak promocode sonrasında, Millenicom sayfasında yer alan giriş yerine Ad/Soyad, GSM ve promocode bilgisi girilmelidir. Giriş yapan müşterilerimiz en geç 1 iş günü içerisinde Millenicom tarafından aranacaklardır.

Promocode en geç 5 Mayıs 2017 tarihine kadar Garanti Bankasında kayıtlı olan cep telefonuna SMS ile gönderilecektir. Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.

SMS ile gönderilecek olarak promocode, 31 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanılması gerekmekte olup bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

Promocode para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz.

Garanti Bankası ve Millenicom kampanya tarih ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu kampanya bankamız diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.