Bize Yazın

Mail Adresi: leventmedya@gmail.com

YÖNETİCİ

LEVENT GEYLAN

EDİTÖR

YİĞİT TÜRKERİ

ÜSKÜDAR – İSTANBUL

TÜRKİYE

**********************************************************

MUTLAKA OKUYUNUZ

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!..

* Kampanyavadisi.com kampanyaları ve çekilişleri kamuoyuna bilgi amaçlı duyuran kampanya haber portalıdır.

* Sitedeki kampanyalar, çekilişler ve çekiliş sonuçlarının sorumluluğu kampanyaları ve çekilişleri düzenleyen ilgili kurumları bağlamaktadır. Bu site sadece kampanyaları ve çekilişleri duyurma amaçlı kurulmuştur.

* Sitemizden hiçbir kampanyaya ve çekilişe katılım sağlanmaktadır. Kampanyalara ve çekilişlere katılımlar firmaların kendi resmi sayfaları üzerinden yapılmaktadır. Çekilişlere katılmak için, sitemiz www.kampanyavadisi.com’a mail, ‘Bize Yazın’ ve ‘Üye Ol’ sayfası üzerinden şifre ve çekilişe giriş bilgisi göndermeyiniz. Gönderilen şifre ve bilgiler ile çekilişe katılmış sayılmazsınız. Çekilişe katılım hakkı elde etmek için şifrelerinizi ve giriş bilgilerinizi çekilişi düzenleyen firmaların resmi sayfaları üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Katılım ile ilgili kaynaklanan bu tür hatalardan www.kampanyavadisi.com sorumlu tutulamaz.

* Çekiliş sonuçlarından; kampanyayı resmi olarak düzenleyen ilgili firmaların kendi internet sayfalarından duyurdukları sonuçlardan ve kampanya şartları gereği ulusal, bölgesel ve yerel gazetelerden ilan edilen sonuçlardan doğucak olumsuzluklardan www.kampanyavadisi.com internet sitesi sorumlu tutulamaz.

* Türkiye genelinde düzenlenen çekilişler ve kampanyalar, sitemiz tarafından bu portalda toplanarak, sizlerin bilgisine daha kolay bir yoldan sunmak ve daha pratik bir şekilde hepsini bir arada görebilmeniz amacıyla sayfamızda yayınlanmaktadır. Firmaların düzenledikleri çekilişler ve sonuçlarının sitemizle bağı bulunmayıp, yayınlanması sadece bilgi amaçlıdır.

* Yeni başlayan ve devam eden güncel çekilişleri ve detaylarını ÇEKİLİŞLER menüsünün, yeni başlatılan kampanyaları YENİ KAMPANYALAR menüsünün, çekiliş sonuçlarını ÇEKİLİŞ SONUÇLARI menüsünün ve firmaların düzenledikleri indirim ve kampanya kataloglarını ise İNDİRİM KATALOGLARI menüsünün altında bulabilirsiniz. KAMPANYA VADİSİ