S.S.S. Çekiliş Kampanyaları

Çekiliş Kampanyaları.. S.S.S. Çekiliş nasıl düzenlenir? Çekilişin yasal sorumluluğu kimdedir? Resmi çekiliş sonuçları nerede yayınlanır? Çekiliş ve sonuçlara itiraz edilir mi?

Sıkça Sorulan Sorular…

* Kampanyavadisi.com kampanyaları ve çekilişleri kamuoyuna bilgi amaçlı duyuran kampanya haber portalıdır.

* Sitedeki kampanyalar, çekilişler ve çekiliş sonuçlarının sorumluluğu kampanyaları ve çekilişleri düzenleyen ilgili kurumları bağlamaktadır. Bu site sadece kampanyaları ve çekilişleri duyurma amaçlı kurulmuştur.

* Sitemizden hiçbir kampanyaya ve çekilişe katılım sağlanmaktadır. Kampanyalara ve çekilişlere katılımlar firmaların kendi resmi sayfaları üzerinden yapılmaktadır. Çekilişlere katılmak için, sitemiz www.kampanyavadisi.com‘a mail, ‘Bize Yazın’ ve ‘Üye Ol’ sayfası üzerinden şifre ve çekilişe giriş bilgisi göndermeyiniz. Gönderilen şifre ve bilgiler ile çekilişe katılmış sayılmazsınız. Çekilişe katılım hakkı elde etmek için şifrelerinizi ve giriş bilgilerinizi çekilişi düzenleyen firmaların resmi sayfaları üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Katılım ile ilgili kaynaklanan bu tür hatalardan www.kampanyavadisi.com sorumlu tutulamaz.

* Çekiliş sonuçlarından; kampanyayı resmi olarak düzenleyen ilgili firmaların kendi internet sayfalarından duyurdukları sonuçlardan ve kampanya şartları gereği ulusal, bölgesel ve yerel gazetelerden ilan edilen sonuçlardan doğacak olumsuzluklardan www.kampanyavadisi.com internet sitesi sorumlu tutulamaz.  Kampanya detayları veya resmi sonuçlarının doğruluğu için resmi ve yasal kaynağın araştırılıp bulunması ziyaretçilerin sorumluluğundadır.

* Türkiye genelinde düzenlenen çekilişler ve kampanyalar, sitemiz tarafından bu portalda toplanarak, sizlerin bilgisine daha kolay bir yoldan sunmak ve daha pratik bir şekilde hepsini bir arada görebilmeniz amacıyla sayfamızda yayınlanmaktadır. Firmaların düzenledikleri çekilişler ve sonuçlarının sitemizle bağı bulunmayıp, yayınlanması sadece bilgi amaçlıdır.

Çekiliş Kampanyaları

* Yeni başlayan ve devam eden güncel çekilişleri ve detaylarını ÇEKİLİŞLER menüsünün, yeni başlatılan kampanyaları YENİ KAMPANYALAR menüsünün, çekiliş sonuçlarını ÇEKİLİŞ SONUÇLARI menüsünün ve firmaların düzenledikleri indirim ve kampanya kataloglarını ise İNDİRİM KATALOGLARI menüsünün altında bulabilirsiniz. KAMPANYA VADİSİ

S.S.S. Çekiliş nasıl düzenlenir? Çekilişin yasal sorumluluğu kimdedir? Resmi çekiliş sonuçları nerede yayınlanır? Çekiliş ve sonuçlara itiraz edilir mi?

* KATEGORİLERİN DETAYLARINDA NELER VAR?
 • Çekilişler: Bütün çekilişlere bu bölümden ulaşabilirsiniz… Alışveriş yapmadan önce ziyaret ederseniz kazanan siz olacaksınız… Ev, araba, motosiklet, televizyon, telefon, tablet, beyaz eşya, ücretsiz tatil ve daha nice hediyeler kazanmak ister misiniz? Bu kategoriyi ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
 • Çekiliş Sonuçları: Yapılan bütün çekilişlerin sonuçları, ikramiye kazananların listeleri bu kategoride bulunur.
 • İndirim Katalogları: Türkiye’deki büyük market ve mağaza zincirlerinin indirimleri, en güncel broşürleri ve yeni katalogları bu kategoride…
 • Akaryakıt: Akaryakıt ürünleri ve benzin istasyonlarındaki bütün kampanyaları bu bölümden öğrenebilirsiniz.
 • Ayakkabı: Giyiminin olmazsa olmazı ayakkabı kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
 • Bankacılık: Bankalarda bütün kampanyalar, kredi imkanları ve bankaların müşterilerine sunduğu çekilişler bu bölümde.
 • Eğlence: Gençlerin bakmadan geçmemesi gereken bir kategori.  Bütün eğlence ve sürpriz kampanyalar burada.
 • Elektronik: Digital dünyaya ilişkin bütün kampanyalar. Notebook, cep telefonu, tablet, masaüstü bilgisayarlar, cep bilgisayarları, akıllı telefonlar, usb bellekler, yazıcılar, harici harddiskler ve bütün çevre birimlere ilişkin ürünlerin kampanyaları bu kategoride gösterilir. Alışveriş yapmadan önce bu kategoriye bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
 • Beyaz Eşya: Beyaz eşya, televizyon ve evde kullanılan bütün elektronik ürünlere ilişkin kampanyalara ve indirimlere buradan ulaşabilirsiniz.
 • Ev Tekstili: Halı, perde, yorgan, yatak örtüsü ve çeyiz ürünleri kampanyalarının hepsi burada mevcut olarak hizmetinizde
 • Gıda: Yiyecek, içeçek ve AVM’lerin bütün kampanyalarına ve çekilişlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.
 • Giyim: Bütün giyim ürünlerinin kampanyalarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Pantolondan gömleğe, elbiseden bluza, abiyeden cekete, başörtüsünden tuniğe kadar bütün ürünlerin kampanyaları burada
 • İletişim: GSM operatörlerinin ev iletişim hizmetlerinin bütün kampanyalarına buradan ulaşabilirisiniz.
 • Kırtasiye: Okullar ürünleri; defter, kalem, okul kıyafetleri; önlük, kravat ve bütün kırtasiye malzemelerinin olduğu kategori .
 • Kişisel Bakım & Kozmetik: Hanımların çok sıkı takip edeceği bir kategori olacağından eminiz. Tabi erkekleri de unutmamak gerekir. Bütün bakım malzemelerine, kadınlar için; rujdan fondötene, erkekler için; traş ürünlerinden parfüme kadar  olan ürünlerin bütün kampanyalarını bulabileceğiniz bir kategori.
 • Konut & Gayrimenkul: Gayrimenkul, arsa, konut ve işyerleri için bütün kampanyalar burada.
 • Mobilya: Ev dekarosyonu ve mobilya ürünlerinin kampanyalarını bu kategoriden takip edebilirsiniz.
 • Spor: Spor malzemelerinden spor kıyafetleri kampanyalarının hepsine kolayca ulaşabileceğiniz bir bölüm
 • Aksesuar & Takı & Optik & Saat: Optik ürünlerden saate, Takı ürünlerinden bütün aksesuar ürünlerinin kampanyaları bu bölümde.
 • Taşıt & Otomotiv: Sıfır, ikinci el otomobil, kamyon, ticari araç ve araç kiralama ile bütün taşıtların mevcut kampanyaları
 • Turizm & Tatil: Tatil zamanı içinden çıkamayacağınız bir kategori. Bütün güzel tatil yerleri ve tatil kampanyaları bu sayfada olacak.
 • Ulaşım-Bilet: Bütün ulaşım kampanyaları burada. Karayolu, havayolu ve denizyolu kampanyaları bu kategoride. Yolculuk yapamdan önce bu bölümden kampanyalı biletlere ulaşabilirsiniz.

  *************************************************

* NOT: Başlıklara tıklayarak ilgili kategoriler gidebilir ve son kampanyaları görebilirsiniz

Mail Adresimiz: iletisim@kampanyavadisi.com