Red Bull Zürih Seyahati Çekiliş Sonuçları

1

Red Bull Zürih Seyahati Çekiliş Sonuçları Açıklandı. 16.08.2018 – 31.08.2018 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından alınan “Red Bull Summer Edition” ürünü açma halkasında dışarıdan görülmeyecek şekilde yer alan şifreyi ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte www.redbull.com/tr-tr/projects/yazi-kanatlandir (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenlere çekiliş hakkı verildi.

Red Bull Zürih Seyahati Çekiliş Sonuçları 05.09.2018 tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi.

Çekiliş sonucunda 1 kişi, Çift kişilik Zürih Seyahati ikramiyesi kazandı.

Çekiliş sonuçları 11.09.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyuruldu.Red Bull Zürih Seyahati Çekiliş Sonuçları

Red Bull Zürih Seyahati Çekilişi

Bu kampanya, Red Bull Gıda Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.08.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.7961 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

16.08.2018 (00.01)- 31.08.2018 (23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından alınan “Red Bull Summer Edition” ürünü açma halkasında dışarıdan görülmeyecek şekilde yer alan şifreyi ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte www.redbull.com/tr-tr/projects/yazi-kanatlandir (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenler, her şifre için 1 çekiliş hakkı kazanarak kampanyaya katılacaklardır. Şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

www.redbull.com/tr-tr/projects/yazi-kanatlandir internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Aynı şifre ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen şifreli katılım geçerli kabul edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekiliş; 05.09.2018 tarihinde, saat 10:30’da Umut Çekiliş ve Tanıtım Hiz. Tic. Ltd. Şti., Merkez Mah. İzzet Paşa Sk. Ay-Han N.14 D.29 Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır.

Çekilişte 1 kişi, Çift kişilik Zürih Seyahati; (06-11 Kasım 2018 tarihleri arasında, 4* otelde 5 gece/6 gün oda+kahvaltı konaklama, Red Bull Müzik Festivali giriş bileti, öğle yemekleri, akşam yemekleri, panoramik şehir turu, İstanbul-Zürih-İstanbul ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri, havaalanı-otel-havaalanı transferleri dahildir), (fiyatı:6.500.-TL) ikramiyesi kazanacaktır. Vize ve pasaport işlemleri ile belirtilmeyen hizmetler ve şahsi harcamalar talihlilere aittir.

Çekiliş sonuçları 11.09.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin uçağı kaçırması, son anda seyahate katılamaması, hastalık, kaza vb.) Red Bull ve ilgili firmalar sorumlu değildir. Seyahat ikramiyesi talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Red Bull sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye kazanan asil talihlinin 26.09.2018 ve yedek talihlilerin 11.10.2018 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli açma halkası ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine veya Umut Çekiliş’e şahsen başvurmaları gereklidir.

Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz. İkramiye tesliminde; ikramiye kazanılan okunabilir şifreli açma halkası ibrazı zorunludur. Şifreli açma halkasının okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir.

18 yaşından küçükler, Red Bull Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. ve Umut Çekiliş çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye bedeli içinde bulunan ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülük, vergi ve harcamalar talihlilere aittir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi www.redbull.com/tr-tr/projects/yazi-kanatlandir internet sitesindedir.

RED BULL ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 3 AĞUSTOS 2018

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.