Maltepe Piazza AVM BMW Çekiliş Sonucu

1

Maltepe Piazza AVM BMW Çekiliş Sonucu Açıklandı. 20 Nisan 2018 – 31 Ağustos 2018 Kampanya tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Piazza Alışveriş Merkezi içindeki mağazalardan alışveriş yaparak kampanya bankosuna gelip fiş/fatura/e-arşiv faturalarını ibraz eden Piazza Club üyelerine çekilişe hakkı verildi.

Maltepe Piazza Çekilişi sonucunda 1 kişi 2018 Model BMW 418i Gran Coupé LCI Araç ikramiyesi kazandı.

Maltepe Piazza AVM BMW Çekiliş Sonucu 06 Eylül 2018 tarihinde noter huzurunda ve halka açık olarak yapılan çekilişle belirlendi.

Piazza AVM Çekiliş sonuçları 11.09.2018 tarihinde Milliyet gazetesinden ilan edildi.

2018 Model BMW 418i Kazanan Asil Talihli
Kupon No: 79947 – Mehmet Tuğrul Yıldırım

2018 Model BMW 418i Kazanan Yedek Talihli
Kupon No: 42323 – Fatma Ebru Al

İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fatura/fiş/e-arşiv fatura ibrazı zorunludur.

ŞANLIURFA PİAZZA AVM TOYOTA C-HR ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 27 NİSAN 2018

KAHRAMANMARAŞ PİAZZA AVM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 26 NİSAN 2018

SAMSUN PİAZZA AVM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 13 NİSAN 2018

Maltepe Piazza AVM BMW Çekilişi

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 12.04.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3915 sayılı izni ile Salacak Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 20.04.2018 (saat 10:00) – 31.08.2018 (saat 22:00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Piazza Alışveriş Merkezi’nde geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Piazza Alışveriş Merkezi içindeki mağazalardan (Piazza AVM içerisindeki Bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosundan yapılan döviz bozdurma işlemleri, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariç ) aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı ) alışveriş yaparak kampanya bankosuna gelip fiş/fatura/e-arşiv faturalarını ibraz ettiklerinde kendilerine verilen Piazza Club üyelik başvuru formunu dolduran (üyelik ücretsizdir) veya önceden üye olmuş Piazza Club üyelerine üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş, 06.09.2018 tarihinde Saat:15:00’de Piazza Alışveriş Merkezi -1 Kat, Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:71 Maltepe-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

Yapılacak çekiliş sonucunda, 1 adet 260.253,30 TL değerinde 2018 Model BMW 418i Gran Coupé LCI Araç verilecektir.

Kampanya Piazza Club üyelerine yöneliktir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.

Piazza AVM içerisindeki bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosundan yapılan döviz bozdurma işlemleri,her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariçtir.

Katılımcılar fiş/fatura ve e-arşiv faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fatura/fiş/e-arşiv fatura ibrazı zorunludur.

Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.
Mali değeri olmayan fişler, bilgi fişleri ve tahsilat makbuzları geçerli değildir.
E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur.

Kampanyaya katılım için Piazza Club Başvuru formunun kampanya boyunca 1 kez doldurulması gerekmekte olup, kampanya başlangıç tarihinden önce Piazza Club üyeliği bulunanların başvuru formunu doldurmasına gerek yoktur.

Ad,soyad bilgisi eksik veya kayıtlı olmayan üyelere çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Türkiye’de İkamet eden yabancı uyruklu kişilerin , ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.

Salacak Gayrimenkul Yatırım İnş. Turz. San. ve Tic.A.Ş., Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. çalışanları.,İstanbul Piazza Alışveriş Merkezi içindeki mağaza sahipleri ve çalışanları,PronetGüvenlik Hizmetleri A.Ş., Master Services Temizlik Hizmetleri A.Ş., Omega İleri Teknoloji Çözümleri Yazılım Ltd. Şti., tüzel kişiler, Akro Tanıtım Org. Film Yap. ve Tic.. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş sonuçları 11.09.2018 tarihinde Milliyet gazetesinde ve www.kimkazandi.com internet adresinde ilan edilecektir.

Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.