Yapı Kredi Cüzdan mobil ödeme kampanyası

0

Yapı Kredi Cüzdan mobil ödeme kampanyası. 6 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapılacak 10 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerinize 1 TL, toplamda 25 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları
Kampanya dahilinde 6 -31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız 10 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerine 1 TL, toplamda 25 TL Worldpuan verilecektir. Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL değerinde puan kazanabilecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak alışverişler dahildir.

Kampanyaya katılmak için Android işletim sistemli cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.

Yapı Kredi Cüzdan mobil ödeme kampanyası

Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar 22 Haziran 2017 tarihine kadar, müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 3 Temmuz 2017 olup, kullanılmayan puanlar 4 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir.

Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır. Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödemeye açılması gerekmektedir. Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.

Bir cihazdan yalnızca bir müşteri numarası altında kayıtlı kredi kartlarından yapılan işlemler ödüllendirilecektir. Ödüllendirmede müşterinin kullandığı son cihazın NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen bir cihaz olması gerekmektedir.

Müşteri mobil ödeme yaptıktan sonra iOS işletim sistemli ya da farklı bir Android cihazdan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına giriş yaptığı takdirde kampanyadan faydalanamaz. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.