Turkcell BiP Mini Cooper Çekilişi

0

Turkcell BiP Mini Cooper Çekilişi. Mini Cooper Kazandıran BiP İletişim Paketleri…  12.12.2019 – 12.03.2020 Kampanya tarihleri arasında, akıllı telefonları üzerinden BİP uygulamasını ücretsiz indirerek BiPİletişim kanalının içerisinde giriş yaparak ad, soyad, adres, bilgilerini girdikten sonra BİP uygulamasında kullanılabilecek haftalık Tekil Yalın BİP Paketini veya abonelikli haftalık BiP Paketini Turkcell Digital Operatörden, Turkcell Bayilerinden, IVR’den(sesli yanıt sistemi), www.turkcell.com.tr (ücretsizdir) internet adresinden  satın alanlara 10 çekiliş hakkı verilecek olup ekstra alınan her BiP Paketi için ise 10 çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca paket satın alımı gerçekleştirmiş müşterilerin Bip uygulamasına giriş için tıklanması halinde her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

25.03.2020 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişin sonucunda; 1 kişiye Mini Cooper Hatchback Otomatik 5 Kapı Pure 2019 Model ikramiyesi verilecektir.

Turkcell BiP Mini Cooper Çekilişi İkramiye Kazanan talihliler 27.03.2020 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır.

Turkcell BiP Mini Cooper Çekilişi

Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 09.12.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.11613 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Bu kampanyada; 12.12.2019 (SAAT: 00:01) – 12.03.2020 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında BiP Paket satışını desteklemek amacıyla katılımcılar, akıllı telefonları üzerinden BİP uygulamasını ücretsiz indirerek BiPİletişim kanalının içerisinde giriş yaparak ad, soyad, adres, bilgilerini girdikten sonra BİP uygulamasında kullanılabilecek haftalık Tekil Yalın BİP Paketini veya abonelikli haftalık BiP Paketini Turkcell Digital Operatörden, Turkcell Bayilerinden, IVR’den(sesli yanıt sistemi), www.turkcell.com.tr (ücretsizdir) internet adresinden satın alanlara 10 çekiliş hakkı verilecek olup ekstra alınan her BiP Paketi için ise 10 çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca paket satın alımı gerçekleştirmiş müşterilerin Bip uygulamasına giriş için tıklanması halinde her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Günlük 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Çekiliş 25.03.2020 tarihinde saat 20:00’da Turkcell Maltepe Plaza; Yeni Mahalle Pamukkale Sok. No:3 Soğanlık, Kartal/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda; 1 kişi 172.465,00 TL değerinde Mini Cooper Hatchback Otomatik 5 Kapı Pure 2019 Model ikramiyesi kazanacaktır.

Kazanan talihliler 27.03.2020 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 11.04.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 26.04.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Kampanya Turkcell abonelerine yöneliktir.

Tekil BiP İletişim Paketi bir haftalık olup, otomatik yenilenmeyecektir. Kampanyada paket satın alımı gerçekleştirmiş müşterilerin BiP uygulamasına giriş için tıklanması halinde her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Günlük 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.