Turkcell BiP Audi Q2 Çekilişi Sonucu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Turkcell BiP Audi Q2 Çekilişi 2022, Turkcell BiP Audi Q2 Çekilişi 2022 sonucu, Turkcell BiP Audi Q2 Çekilişi 2022 sonucu açıklandı.

Haftalık BİP iletişim paketini alanlar Audi Q2 çekilişine hak kazandı. 14.07.2022 – 31.12.2022 tarihleri arasında Kampanyaya BIP AUDI yazıp 2200’e sms atarak ya da BİP Keşfet altındaki ‘Audi Q2 Kampanyası’ kanalından iletişim paketini alanlar arasında yapılan çekilişte 1 kişi Audi Q2 kazanma şansı yakaladı.

AUDİ Q2 Kazanan asil talihli

Hasan Hasgül – Şanlıurfa

Turkcell BiP Audi Q2 Çekilişi Ne Zaman Yapıldı?

Çekiliş 13.01.2023 tarihinde noter huzurunda yapıldı.

Turkcell BiP Audi Q2 Çekilişi Ne Zaman Açıklandı?

İkramiye kazanan talihliler, 17.01.2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde ve bu sayfada www.kampanyavadisi.com’da ilan edildi.

Turkcell BiP Audi Q2 Çekilişi İkramiyesi

Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 1 kişi 958.337,00 TL değerinde 2022 model Audi Q2 35 Turbo FSI 150 hp Advanced S Tronic PI Benzinli Otomatik ikramiyesi kazanacaktır.

Turkcell BiP Audi Q2 Çekilişi Hakkında Detaylı Bilgi

Bu kampanya TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ adına MPİ’nin 05.07.2022 tarih ve E-58259698-255.01.02-22159 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 14.07.2022 saat (00:01)- 31.12.2022 (saat 23:59) tarihleri arasında Kampanya tarihleri arasında Turkcell abonelikli BİP İletişim Paketi satışını desteklemek amacıyla düzenlenecek kampanyada, akıllı telefonları üzerinden BİP uygulamasını (ücretsiz) indirerek GSM no. ile giriş yaptıktan sonra Keşfet’teki “Audi Q2 Kampanyası” kanalına giriş yaparak Haftalık Abonelikli BİP İletişim Paketini satın alıp ya da BİP AUDI yazıp 2200’a (ücretsiz) SMS göndererek Haftalık Abonelikli BİP İletişim Paketini satın alan bireysel Turkcell abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. BİP Keşfet’teki “Audi Q2 Kampanyası” kanalından ya da SMS ile satın alanlara haftalık paketleri yenilediği sürece her hafta için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanyaya katılım haftalık 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Talihliler, 13.01.2023 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. No: 16/1 İç Kapı No:59 Şişli /İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 1 kişi 958.337,00 TL değerinde 2022 model Audi Q2 35 Turbo FSI 150 hp Advanced S Tronic PI Benzinli Otomatik ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler, 17.01.2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Kampanyaya katılım haftalık 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.Kampanya sadece bireysel Turkcell abonelerine yöneliktir. Kurumsal Turkcell aboneleri kampanyaya dahil edilmemektedir. Katılımlar da Ad-Soyad, Telefon no bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.Abonelikli BİP iletişim paketi vergiler dahil haftalık 9,90 TL’dir. Abonelikli BİP İletişim Paketi içeriğinde BiP’te geçerli 1GB ve BiP Her Yöne 500 Dakika yer almaktadır. Paketler kapsamında kullanılmayan haklar devretmez.

Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Turkcell aboneleri iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Abonelikli BiP İletişim Paketi 1 hafta içerisinde en fazla 1 kez alınabilir. Abonelikli BİP İletişim Paketi bir haftalık olup, abone paketten çıkış izni vermediği sürece otomatik yenilenecektir. Abonelikli BiP İletişim Paketi’ni iptal etmek için IPTAL BIP AUDI yazıp 2200’a sms (ücretsiz) gönderebilirsiniz.

Turkcell hat sahibinin kampanya başvurusu geçerlidir. Başkası adına yapılan başvurular kabul edilmemektedir.Paket üyeliklerinde her paket yenilenmesinde en geç 72 saat önce bilgilendirme mesajı gönderilecek ve paket üyeliği en geç 72 saat sonrasında yenilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.  İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kişisel verileriniz Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş (Turkcell) tarafından, BiP iletişim paketlerini satın almanız, paket satın aldığınızda Audi Q2 çekilişine katılma hakkı kazanmanız, çekilişi kazanmanız halinde bu durumun tarafınıza bildirilmesi ve ilan edilmesi, tarafınızla iletişim kurulması ve hediyenizin tarafınıza gönderilmesi amaçlarıyla sınırlı olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5 inci maddesi uyarınca bir sözleşmenin kurulması ve ifası için zorunlu olması ve veri sorumlusunun hukuki yükümlülüklerinin yerine getirilmesi hukuki sebebine dayanarak işlenecek ve Milli Piyango İdaresi ile paylaşılacaktır. Kişisel verilerinizin işlenmesi ve haklarınıza ilişkin detaylı bilgi için Turkcell Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

Çekiliş kampanyasına katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

 

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.