Migros Money Ramazan Kolisi

0

Migros Money Ramazan Kolisi. 18 Mayıs – 23 Haziran 2017 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 100 TL üzeri alışverişlerde, tüm Ramazan Kolilerinde %25 indirim verilecektir.

Migros Ramazan Kolisi 2017. Kampanyaya Ramazan Bereket Kolisi, Lezzet Kolisi ve Ziyafet Kolisi dahildir. Her müşteri kampanya süresi boyunca en fazla 3 adet Ramazan Kolisinde indirim alabilir.

İşte Migros Ramazan Paketi fiyatları

Migros Money Ramazan Kolisi

Aynı fiş içerisinde en fazla 1 Ramazan Kolisinde indirim alınabilir. İndirim alınabilmesi için aynı fiş içerisinde 100 TL üzeri alışverişe ek olarak, Ramazan Kolisi de bulunmalıdır. ( Min 100 TL + Ramazan Kolisi Çeşitlerinden biri).

Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
Aynı fiş içerisinde birden fazla Ramazan Kolisi var ise, en düşük fiyatlı Ramazan Kolisinde indirim düşecektir.

Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonusunuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.