Samsun Piazza AVM Mercedes Çekiliş Sonucu

1

Samsun Piazza AVM Mercedes Çekiliş Sonucu açıklandı. 1 Aralık 2017 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda 150 TL ve katları alışveriş yapan Piazza Club üyelerine çekiliş hakkı verildi.

Çekiliş sonucunda 1 kişi Mercedes-Benz CLA 200 FL Comfort 2017 Model Otomobi, 1 kişi CityCoco Comfort 2017 Model Elektrikli Bisiklet ikramiyesi kazandı.

Samsun Piazza AVM Mercedes Çekiliş Sonucu

13.04.2018 tarihinde Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak yapılan çekilişin Kazanan talihliler 19.04.2018 tarihinde Milliyet Gazetesi Türkiye Baskısından ilan edildi.Samsun Piazza AVM Mercedes Çekiliş Sonucu

Asil talihliler 04.05.2018, yedek talihliler ise 19.05.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/faturası/e-faturası ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu (aksa ya da U2 tanıtım’ın Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç iş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy şişli/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

ŞANLIURFA PİAZZA AVM TOYOTA C-HR ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 27 NİSAN 2018

KAHRAMANMARAŞ PİAZZA AVM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 26 NİSAN 2018

Samsun Piazza AVM Mercedes Çekilişi

Bu kampanya Mel 2 Gayrimenkul Geliştirme Yatırım inş. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.11.2017 tarihli 24951361-255.01.024.6055 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

01.12.2017 (Saat:10.00) – 31.03.2018 (Saat:22.00) tarihleri arasında Samsun ilinde bulunan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi içindeki mağaza lardan (Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atmlerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, hediye çeki ve gift kart ile yapılan alışverişler kampanyadan hariçtir) aynı gün içinde toplamda 150.-TL ve katları tutarında (her 150.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden Piazza Club Kart üyelerine üzerinde çekilişe katılım no, kart no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

Piazza Club üyelik programına katılım ücretsizdir ve üye olmayan müşteriler form doldurarak üye olabilir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir.

Ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterlili’ğinin ispatı katılımcının sorumlulu’ğundadır. Piazza Club üyesinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır.

Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi) belgeler geçerli değildir. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Fiş/fatura/e-faturanın AVM içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan allşverişler (ürün teslimatı Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalarından yapılan) kampanyaya dahil edilmez. Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir.

E-fatura ile katılımla, sadece Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalarından yapılan all5verişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı gerekmektedir. Ürün iadesinde, kasa fişi/fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir.

Katılımcılar fi5/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Çekilişte 1 kişi Mercedes-Benz CLA 200 FL Comfort 2017 Model Otomobil (değeri:178.300,00TL), 1 kişi CityCoco Comfort 2017 Model Elektrikli Bisiklet (değeri:6.000,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye gorselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş 13.04.2018 tarihinde saat 15.00’da Çarşamba Caddesi, No:52 Eski Otogar Mevkii Sanayi sitesi yanı Canik/Samsun adresinde bulunan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 19.04.2018 tarihinde Milliyet Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Mel 2 Gayrimenkul Geliştirme Yatırım inş. ve Tic. A.S. sorumlu tutulamaz.

Asil talihliler 04.05.2018, yedek talihliler ise 19.05.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/faturası/e-faturası ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu (aksa ya da U2 tanıtım’ın Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç iş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy şişli/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. ikramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Rönesans Gayrimenkul Yatınm A.Ş. sahipleri ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ye bağlı şirket çalışanları, Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, Mel 2 Gayrimenkul Geliştirme Yatırım Iriş. ve Tic. A.Ş. sahipleri ve çalışanları, Akdeniz San. A.Ş çalışanları, Siteplus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic. A.S. çalışanları, Omega ileri Teknoloji Çözümleri Yazılım Ltd. Sti. çalışanları, tüzel kişiler, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar.

Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖN dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilmez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.