Kent Meydanı AVM iPhone 7 kampanyası

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kent Meydanı AVM iPhone 7 kampanyası… Kent Meydanı AVM Her Hafta iPhone 7 kazandırıyor. 3 Nisan – 19 Mayıs 2017 tarihleri arasında, 7 hafta boyunca her hafta 1 kişi iPhone 7 kazanıyor.

Bursa / Osmangazi’de bulunan Kent Meydanı AVM’den yapacağınız alışverişlerde hafta içi en faz Kİ! Puan’ı siz biriktirin, çekilişsiz kurasız iPhone 7’nin sahibi olun.

3 Nisan – 19 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında Kent Meydanı AVM ziyaretçilerinden her hafta pazartesi sabahından cuma akşamına kadar en çok Ki! Puan kazanan bir talihli Apple iPhone 7 (32gb) cep telefonu ikramiyesi kazanacak.

Kent Meydanı AVM iPhone 7 kampanyası

Kent Meydanı AVM geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da bir teknoloji kampanyası düzenliyor. 3 Nisan Pazartesi günü başlayacak olan kampanya dahilinde AVM ziyaretçilerinden her hafta pazartesi sabahından cuma akşamına kadar en çok Ki! Puan kazanan bir kişi Iphone 7(32gb) sahibi olacak.

Yedi hafta boyunca sürecek olan kampanya kapsamında haftanın en çok alışverişini yapan ziyaretçi belirlenecek ve son teknoloji cep telefonunun sahibi olacak. Iphone 7 kampanyası 19 Mayıs akşamı sona erecek.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.