Kaspersk Çekilişi

0

Kaspersk Çekilişi. 12.07.2018 – 11.08.2018 Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından kampanyaya dahil promosyonlu Kaspersky ürünlerinden (Kaspersky Internet Security 1 kullanıcı, Kaspersky Internet Security 2 kullanıcı, Kaspersky Total Security 3 Kullanıcı, Kaspersky Internet Security 3 kullanıcı, Kaspersky Internet Security 4 kullanıcı ) satın aldıklarında ve bilgisayarlarında programı yüklediklerinde program içinde yükleme sonrası oluşan şifreyi www.kasperskyilekazan.com (ücretsiz) internet sitesindeki forma ad, soyad, adres ve gsm no bilgileri ile birlikte eksiksiz girenler kampanyaya katılacaklardır. Katılımlarda şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Çekilişte 1 kişi SF FW Klasik Şapka+SF FW Polo T-shirt+SF FW Anahtarlık+SF FW Paslanmaz Çelik Su Matarası+SF RP Takım Sırt Çantasından oluşan set, 1 kişi SW FW Yarış Eldiveni, 5 kişi SF FW Klasik Şapka+ SF RP Takım Sırt Çantasından oluşan set, 7 kişi SF FW Anahtarlık+SF FW Paslanmaz Çelik Su Matarasından oluşan set ikramiyesi kazanacaktır.

Kaspersk Çekilişi 03.09.2018 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kaspersk Çekilişi İkramiye Kazanan Talihlilerini 06.09.2018 tarihinde Takvim Gazetesi’nden ve bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Kaspersk Çekilişi – Legal Metin 2018

Bu kampanya Kaspersky Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi
Genel Müdürlüğü’nün 10.07.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.7092 sayılı izni ile
12.07.2018 (00:01) – 11.08.2018 (23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından kampanyaya dahil promosyonlu Kaspersky ürünlerinden (Kaspersky Internet Security 1 kullanıcı, Kaspersky Internet Security 2 kullanıcı, Kaspersky Total Security 3 Kullanıcı, Kaspersky Internet Security 3 kullanıcı, Kaspersky Internet Security 4 kullanıcı ) satın aldıklarında ve bilgisayarlarında programı yüklediklerinde program içinde yükleme sonrası oluşan şifreyi www.kasperskyilekazan.com (ücretsiz) internet sitesindeki forma ad, soyad, adres ve gsm no bilgileri ile birlikte eksiksiz girenler kampanyaya katılacaklardır. Katılımlarda şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenecek ve ilk gelen katılım kabul edilecektir.

Çekilişte 1 kişi SF FW Klasik Şapka+SF FW Polo T-shirt+SF FW Anahtarlık+SF FW Paslanmaz Çelik Su Matarası+SF RP Takım Sırt Çantasından oluşan set (değeri:554,60 TL), 1 kişi SW FW Yarış Eldiveni (değeri: 404,50 TL), 5 kişi SF FW Klasik Şapka+ SF RP Takım Sırt Çantasından oluşan set (birim değeri: 291,17 TL), 7 kişi SF FW Anahtarlık+SF FW Paslanmaz Çelik Su Matarasından oluşan set (birim değeri: 110,92 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya duyurularındaki ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş, 03.09.2018 tarihinde saat 10:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 06.09.2018 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Kaspersky Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler 21.09.2018, yedek talihliler 06.10.2018 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kaspersky Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.