Isparta Meydan AVM Cupra Çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Isparta Meydan AVM Cupra Çekilişi. Bu kampanya ISPARTA MEYDAN AVM YÖNETİM DANIŞMANLIĞI A.Ş. adına MPİ’nin 13.10.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-45186 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Kampanya 29.10.2023 saat: 10:00 ile 23.04.2024 saat: 22:00 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup,( e-fatura mükellefleri için son kayıt tarihi 24.04.2024 saat 18:00’dir.) Isparta ilinde bulunan Isparta Meydan Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan (Isparta Meydan Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan bankamatiklere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ve hediye kartı ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alışverişleri, taahhütlü telefon alışları, TL ve dakika yüklemeleri, Digitürk fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, işçiliksiz altın, ziynet (külçe, tam, yarım, çeyrek, gram altın) alışverişleri ve AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Isparta Meydan AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) geçici süre ile kurulan stant, kiosk ve fuarlardan yapılan alışverişler hariç) aynı gün içerisinde toplamda 1.000 TL ve katları tutarında( her 1.000 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna fiş/fatura/e-arşiv/e-faturalarını ibraz eden bireysel Isparta Meydan Kart sahiplerine üzerinde; çekilişe katılım no, kart no, ad, soyad, adres, telefon no ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı olarak verilecektir. (Kampanyanın bitiş tarihi 23.04.2024 saat 22.00 olup, e-fatura mükellefleri için son kayıt tarihi 24.04.2024 saat 18.00’dir).

Talihliler 27.04.2024 tarihinde saat: 15:00’de Isparta Meydan AVM Etkinlik Alanı / Yayla Mh. Cumhuriyet Cad.1612 Sk. Merkez/Isparta adresinde çekilişle belirlenecektir.

Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 4 kişiye 1 adet 1.950.000 TL tutarında CUPRA FORMENTOR otomobil ile her biri 84.999 TL tutarında 3 Adet APPLE IPHONE 15 PRO MAX Cep Telefonu hediye edilecektir. İkramiye kazanan talihliler 30.04.2024 tarihli Demokrat Gazetesinde ilan edilecektir.

İkramiyelerin son teslim tarihi 13.06.2024’tür. Kampanya sadece bireysel Isparta Meydan kart sahiplerine yöneliktir. Bireysel Isparta Meydan Kart ücretsiz olarak danışma bankosundan temin edilebilecektir.

Isparta Meydan Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan bankamatiklere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ve hediye kartı ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alışverişleri, taahhütlü telefon alışları, TL ve dakika yüklemeleri, Digitürk fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, işçiliksiz altın, ziynet (külçe, tam, yarım, çeyrek, gram altın) alışverişleri ve AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Isparta Meydan AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) geçici süre ile kurulan stant, kiosk ve fuarlardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılımcılar fiş/fatura/e-arşiv/e-faturaları ibraz etmek suretiyle çekiliş numaralarının da yer aldığı bilgisayar çıktısını kampanya süresince alabileceklerdir.

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir.

İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura/e-arşiv/e-faturaları ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan bireysel Isparta Meydan kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Fatura/e-arşiv/e-fatura üzerindeki ad, soyad ile bireysel Isparta Meydan kart sahibinin ad ve soyad bilgilerinin aynı olması gerekmektedir, farklı ad, soyad olan faturalara ve mali değeri olmayan (ödeme makbuzları, kredi kartı slipi, bilgi fişi vb.) belgeler ile işlem yapılmayacaktır. –

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. E-fatura (e-fatura katılımcılarının mail adresine gönderilmektedir) ile katılımda, Isparta Meydan AVM mağazaları tarafından yapılan alışverişlere ait e-fatura bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı şartıyla kampanyaya katılım yapabilecektir.

Isparta Meydan AVM Yönetim Danışmanlığı AŞ., Kadıahmetoğulları Asfalt İnşaat Taahhüt San ve Tic. AŞ., MLC Döner Gıda Et ve Et Ürünleri Restoran ve San ve Tic Ltd Şti, DGR Servis Hizmetleri AŞ., KG Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti., Isparta Meydan AVM tüm taşeron, mağaza sahibi, mağaza çalışanları, Kamu kurum ve kuruluşları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.