Trendyol Go Peugeot 5008 Çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trendyol Go Peugeot 5008 Çekilişi. Bu kampanya TYG Turkey Elektronik Ticaret Hizmetleri ve Yatırımları A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 20.02.2024 tarihli ve E-40453693-255.01.02-52540 sayılı izni ile 01.03.2024 (saat:00.01)-30.04.2024 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında, Trendyol Go mobil uygulaması hesabına giriş yaparak, mobil uygulama üzerinden erişim sağlanan “Trendyol Hızlı Market” ve “Trendyol Yemek” servislerinden tek seferde 100 TL ve katları (her 100 TL’lik sipariş için 1 çekiliş hakkı) tutarında ödeme yapıp siparişini tamamladıktan sonra açılan ekranda çekilişe katılım onayı verenler hesap bilgileri üzerinden kampanyaya katılacaklardır.

Çekiliş sonucunda; 1 kişi Peugeot 5008 ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp EAT8 Dizel 2023 Model Otomobil (birim değeri: ₺2.234.000), 10 kişi Samsung Galaxy S24+ 256GB (birim değeri: ₺46.499), 20 kişi Sony Playstation 5 1TB Dijital Slim (birim değeri: ₺25.999), 40 kişi Philips Airfryer XXL Hd9650/90 Avance Collection (birim değeri: ₺8.999) ikramiyesi kazanacaktır.

Bir kişi birden fazla kez kampanyaya katılım hakkı elde edebilir. Her 100 TL’lik alışverişine bir çekiliş hakkı verilir. Çekilişe katılım onayının kampanya boyunca bir kez verilmesi yeterlidir. 18 yaşından küçükler katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve diğer kanuni yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bir kişi farklı hesaplardan alışveriş yapmış olsa dahi birden fazla ödül kazanamaz.

Trendyol Go mobil uygulaması Hesabım/Kullanıcı Bilgileri sekmesi altında ad-soyad ve telefon bilgilerinden herhangi biri eksik ve/veya hatalı olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya süresince verdikleri ilgili siparişlerini iptal ya da iade eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılım onayı vermeyen tüketiciler Hesabım sayfası altından Çekiliş Koşulları bölümünden katılım onayını daha sonra da verebilirler.

Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş 24/05/2024 tarihinde saat 11.00’de U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 30/05/2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nin Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden TYG Turkey Elektronik Ticaret Hizmetleri ve Yatırımları A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler, başvuru için en geç 14/06/2024; yedek talihliler ise, en geç 29/06/2024 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.Bu tarihlere kadar başvurmayan ve/veya istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Ayrıca, Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmeliğin 2/f gereği kapsam dışı olarak 5000 kişi 100 TL değerinde Trendyol Go Hediye Çeki kazanacaktır. Hediye çekleri 31.07.2024 tarihine kadar yalnızca Trendyol Go uygulamasından verilecek restoran siparişlerinde geçerli olup, kuponun kullanılabilmesi için kupon uygulandıktan sonra bakiye kalan sepet tutarının ilgili siparişin verildiği restorandaki minimum sipariş tutarının üzerinde kalması gerekmektedir. Kupon talihlinin Trendyol Go uygulamasındaki sepet adımında uygulanarak kullanılacaktır, otomatik olarak uygulanmayacaktır. Kupon yalnızca tek siparişte kullanılabilir. Kuponlar birleştirilemez, birden fazla kez kullanılamaz ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kazanılan hak talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.

Talihlilerden kaynaklanan ve/veya TYG Turkey Elektronik Ticaret Hizmetleri ve Yatırımları A.Ş.’den kaynaklanmayan gecikmelerden TYG Turkey Elektronik Ticaret Hizmetleri ve Yatırımları A.Ş. sorumlu değildir. Doğrudan veya dolaylı olarak TYG Turkey Elektronik Ticaret Hizmetleri ve Yatırımları A.Ş. veya U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bünyesinde çalışanlar gerekli şartları yerine getirse dahi kampanyaya katılım sağlayamazlar. Bu çekilişe katılan herkes, bu sayfadaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.