İş Bankası İmece Kart Traktör Çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

İş Bankası İmece Kart Traktör Çekilişi. Çiftçilerin Yüzünü Güldüren İmece Kart Çekiliş Kampanyası. İmece Kart ile harcama yapan üreticilerimiz 4 adet traktör ve 30 adet akıllı tarım teknolojilerinden birine sahip olma şansı yakalıyor.

Kampanya Koşulları:

Bu kampanya Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.12.2023 tarihli ve E-24951361-255.01.02-49286 sayılı izni ile 1.01.2024 (Saat:00.01)-30.06.2024 (Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanyaya katılım için İşCep kampanyalar menüsünde Çiftçilerin Yüzünü Güldüren İmece Kart Kampanyası’na katılım onayı vermeleri gerekmektedir (Kampanya onayının bir defa verilmiş olması yeterlidir).

İmece Kart ile 01.01.2024 (dahil) -30.06.2024 (dahil) tarihleri arasında yapacakları toplamda 25.000.-TL tutarındaki (kümülatif olarak) her harcama karşılığında 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Müşteri no ve ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekiliş 17.07.2024 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak düzenlenecektir.

Çekiliş sonuçları 23.07.2024 tarihinde Posta Gazetesi’nde yayınlanacaktır.

Kampanya Çiftçilere Özel İmece Kart sahiplerine yöneliktir.

Kampanya bitiş tarihi itibariyle Türkiye İş Bankası A.Ş.’de kanuni/idari takibe konu olan müşteriler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya sadece Tarım KOBİ ve Tarım İşletme segmentinde yer alan gerçek kişi çiftçi müşteriler katılabilecek olup, kurumsal ve ticari segmentte yer alan tüzel ve gerçek kişi nitelikli müşteriler ile Tarım KOBİ ve Tarım İşletme segmentinde yer alan tüzel müşteriler kampanyaya katılamaz, katılsa bile ödül kazanamaz ve hak iddia edemezler.

Kampanya tarihleri arasında İmece Kart ile yaptığı alışverişi iptal edenlerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Katılımcıların 30.06.2024 (dahil) tarihine kadar İmece Kart Sahipliğinin devam etmesi gerekmektedir.
Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Türkiye İş Bankası A.Ş. iştirakleri çalışanları, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

İş Bankası İmece Kart Traktör Çekilişi

İş Bankası İmece Kart Traktör Çekilişi

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.