GittiGidiyor.com’da Axess’e 100 TL’ye varan chip-para

0

GittiGidiyor.com’da 100 TL’ye varan chip-para! Axess’e özel GittiGidiyor.com’da 16-31 Mart 2017 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye.

Kampanyaya katılmak için GİTTİGİDİYOR yazın 4566’ya SMS gönderin veya “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayın.

GittiGidiyor.com’da Axess’e 100 TL’ye varan chip-para

Kampanya detayları:

Kampanya kapsamında 16-31 Mart 2017 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.

Kampanya katılımı için harcamadan önce “GİTTİGİDİYOR” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.

Mesaj ücreti

Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir.

Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, yüklendikten sonra 10 gün boyunca kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar yüklemeden sonraki 11.gün silinecektir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacaktır.

Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.

BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.

Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para’da iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.