Damak Mini Cooper çekiliş sonucu

0

Damak Mini Cooper çekiliş sonucu açıklandı. Nestle Damak Mini Cooper araba çekiliş sonuçları belli oldu… 01 Ekim 2016 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Nestlé Damak ürünlerinden satın aldıklarında ürün ambalajı içerisindeki şifreyi ilgili bilgilerle kayıt edenler çekilişe katıldı.

Çekilişte 3 kişi 2016 Model MINI Cooper D 5 Kapı araç ikramiyesi kazandı. 07 Mart 2017 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilen çekilişin kazanan talihlileri Nestle Damak’ın facebook sayfasından duyuruldu.

Damak Mini Cooper çekiliş sonucu

Damak Mini Cooper çekiliş sonucu

Çekiliş sonuçları ayrıca 13 Mart 2017 tarihli Takvim Gazetesi’nden ilan edilecek. (www.kampanyavadisi.com)

Asil talihliler 28.03.2017, yedek talihliler 12.04.2017 tarihine kadar kimliği, ikramiye kazandığı şifreli ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 firmasına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Nestle Damak Mini Cooper çekilişi

Damak Mini Cooper çekilişi… Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından MPİ’nin 24.08.2016 tarih ve 2052-6638 sayılı izni ile 01.10.2016(00.01)-28.02.2017(23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Nestlé, U2, Mobil Eğlence Telekomünikasyon Filmcilik Reklamcılık Turizm Yayın. San. ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Nestle Damak Mini Cooper kazandırdı

Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Ayrıntılı bilgi www.nestledamak.com.tr’de. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki ve www.nestledamak.com.tr’deki şartları kabul etmiş sayılır.

Katılımcılar, işbu yarışmaya katılarak katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Nestlé tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Katılımcılar Nestlé’nin ve/veya bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınır ve süreye bağlı olmadığı kendi rızaları ile kabul etmişlerdir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.