Axess’te 50 TL Ekstra chip para kampanyası

0

Şimdi Axessli olmanın tam zamanı! Mart sonuna kadar ilk kez Axess sahibi olanlar, Axess ile yapacakları ilk alışveriş sonrası 50 TL ekstra chip-para kazanıyor, kazandıkları chip-paralarla bedava alışveriş yapıyor.

Kampanya detayları:

Kampanya Mart ayı içinde yeni Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir.
1 Mart 2017 öncesinde açık Axess kredi kartı olan veya 1 Mart’tan önce Axess kart almış ve 1 Mart’tan sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.

Yeni Axess’inizle 30 Nisan’a kadar yapacağınız ilk alışverişten sonra 1 iş günü içinde 50 TL chip-para işlem yaptığınız kartınıza yüklenecektir.
Kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.

Axess’te 50 TL Ekstra chip para kampanyası

Tüm Akbank Şubeleri, Akbank ATM’leri, 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığı, axess.com.tr, akbank.com, Akbank Direkt ve Facebook üzerinden ve SMS ile yapılan Axess başvuruları kampanyaya dahildir.

Wings, Free, Ticari Kart, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanyaya dahil değildir.
Wings, Free veya ticari kartı olup Axess’e başvuranlar kampanyadan faydalanabilir. Kazanılan chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.

Kampanya boyunca 50 TL chip-paraya ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

Kampanyaya nakit çekim işlemleri, SGK, fatura ödemeleri, sigorta ödemeleri, EFT, havale, düzenli ödemeler dahil değildir. Sadece mağazalardan ve internet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri dahildir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.