11 Kasım N11 Yılın En Uğurlu Kampanyası

0

N11 11 Kasım Yılın En Uğurlu Kampanyası… N11.com’daki kuponları her gün biriktirip 11 Kasım’da milyonlarca ürünü inanılmaz fiyatlara alabileceğinizi biliyor muydunuz.Limitli sayıda kuponlar ve detaylar N11.com’da..

5 gün boyunca 4 kupon! Kuponlardan kampanya süresince dilediğiniz kadar tıklayıp kazanın. Şimdi alın, 11.11’de istediğiniz üründe kullanın.

Tıkla N11 – 11 Kasım kampanyası sayfasına git, kampanyayı kaçırma

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Tık Hızında İndirim Kampanyası Nedir? n11.com üyeleri, kampanya sayfasındaki butona tıklayarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu, 11 Kasım 2016 tarihinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabilir.
Kuponu hesabıma nasıl yüklerim? Kampanya sayfasındaki kuponlara tıklandığında, kupon n11.com hesabına otomatik olarak yüklenir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
40 TL değerindeki kupon 200 TL ve üstü,
60 TL değerindeki kupon 500 TL ve üstü,
125 TL değerindeki kupon 1.250 TL ve üstü,
200 TL değerindeki kupon 2.500 TL ve üstü alışverişlerde kullanılabilir.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kampanya kapsamında her gün bir kullanıcı hesabı ile sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir.
Kuponu ne zaman kadar kullanabilirim? Kuponlar, sadece 11 Kasım 2016 günü aktif olup 00.00 – 23.59 saatleri arasında geçerlidir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar, 20.000 adet ile sınırlıdır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında sadece n11.com üyeleri kupon kazanma hakkına sahiptir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com’daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? Kuponlar; Sim Kart ve Hat; Altın ve Gümüş; TL Yükleme; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kampanyaya birden fazla katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir.

Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır. n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.