Yapı Kredi Opet 50 TL akaryakıt kampanyası

0

Yapı Kredi Opet 50 TL akaryakıt kampanyası. Yapı Kredi Cüzdan Opet akaryakıt kampanyası. World ile Opet’ten 4 kere 100 TL’lik akaryakıt alışverişlerinize 30 TL ekstre indirimi! Yapı Kredi Cüzdan ile toplam 50 TL ekstre indirim fırsatı!

16 Mayıs – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapan müşteriler ekstre indirim kazanıyor.

Kampanyaya katılmak için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaranızı SMS ile 4454’e göndermeniz yeterlidir.

Yapı Kredi Opet akaryakıt kampanyası

Kampanya Koşulları
Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından 16 Mayıs – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapan müşteriler, 1 – 10 Temmuz 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından minimum 30 TL yakıt alımı yaptığında 30 TL ekstre indirimi kazanacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılarak 16 Mayıs – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapan müşteriler, 1 – 10 Temmuz 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri OPET VE SUNPET istasyonlarından minimum 50 TL yakıt alımı yaptığında 50 TL ekstre indirim kazanacaktır.

Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL ekstre indirim kazanabilir.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılan müşteriler 1-10 Temmuz 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından 50 TL’den daha az yakıt alımı yaptığında, SMS katılımı var ise en fazla 30 TL ekstre indirimi kazanabilecek.

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı veya Yapı Kredi banka kartı sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Yapı Kredi World Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için OTUZ yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 4454’e göndermesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamında işlemlerin Opet ve Sunpet marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ile kazanılan indirimler 20 Temmuz 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Bireysel banka kartları ile kazanılan indirimler 27 Temmuz 2017 tarihine kadar yansıtılacaktır.

Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan indirimler 20 Temmuz 2017 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 27 Temmuz 2017 tarihinde yüklenecektir. 01-10 Temmuz 2017 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan Opet ve Sunpet istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına veya banka kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek indirim 20 TL’dir. Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 30 TL, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmışsa en fazla 50 TL ekstre indirimi kazanabilir.

Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından faydalanamazlar.

Kampanyaya Anadolubank Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, lisanslı banka ticari kartları ve Yapı Kredi TLcard dahil değildir.

Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Ayrıntılı bilgi için www.worldcard.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com’u ziyaret edebilirsiniz.

World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan en fazla 30 TL ekstre indirimi kazanabilir. World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından faydalanamazlar.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.