Watsons’ta Anneler Günü İndirimi!

0

Watsons’ta Anneler Günü İndirimi!. Makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve parfümlerde %50’ye varan kaçırılmayacak fırsatlar Watsons’ın Anneler Günü indiriminde.

Anneler Günü’ne özel birçok marka ve üründe 10 – 14 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli Anneler Günü İndirimi’nde Watsons’ta sizleri bekliyor. Watsons Anneler Günü İndirimi boyunca MaxFactor, Revlon, Rimmel, Deborah ve Alix Avien makyaj ürünlerinde %50; Loreal Paris, Maybelline, Note ve Lottie London makyaj ürünlerinde %40; Pastel makyaj ürünlerinde ve Golden Rose dudak makyaj ürünlerinde %30 indirim bulunuyor.

Anneler Günü İndirimi cilt ve yüz bakım ürünlerinde de büyük fırsatlar sunuyor. Loreal Paris, Nivea, Diadermine ve Bielenda cilt ve yüz bakım ürünlerinde %50; Pure Beauty, Neutrogena, Garnier, Sebamed, ROC, Nip+Fab ve Collagen by Watsons cilt ve yüz bakım ürünlerinde %40; Cosmed ve Lierac Paris cilt ve yüz bakım ürünlerinde ise %30 indirimden yararlanabilirsiniz.
Son dönemlerde çok tercih edilen Toni&Guy, John Frieda, Live Cleam, Botanicals Fresh Care ve Organix saç bakım ürünleri %40 indirimle Anneler Günü İndirimi kampanyasında. Ayrıca seçili şampuanlar ve saç boyalarında da %40 indirim bulunuyor.

Watsons’ta Anneler Günü İndirimi!

Yazın kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde güneş koruyucu ürünlerinizi ihmal etmeyin diye Solait ve ROC güneş ürünlerine %40; Hawaiian Tropic ve Sebamed güneş ürünlerine %30; Nivea, Pure Beauty ve Garnier güneş ürünlerine bu kampanya dahilinde %20 indirimle sahip olabilirsiniz.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.