Vakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası Kazananları

0

Vakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası Kazananları. Faturalarınız için düzenli ödeme talimatı verdiler, Samsung Galaxy Tab-E T560 Wi-Fi kazanma şansını yakaladılar.

13 Temmuz 2018 – 30 Eylül 2018  Düzenli Ödeme Kampanyası’ndan Banka aracılığıyla Bankomat 7/24 Hesaplarına veya Kredi Kartlarına yeni (kampanya döneminde var olan düzenli ödeme talimatlarını iptal ettirip tekrar açtırmamış olmaları kaydıyla) “Otomatik Fatura Ödeme Talimatı” veren müşteriler yararlandı.

VAKIFBANK FATURA ÖDEME TALİMATI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 9 EKİM 2018

VAKIFBANK KART VE KMH EKSTRE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 10 EKİM 2018

VAKIFBANK MOBİL BANKACILIK ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 11 EKİM 2018

Vakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası kapsamında yapılacak çekilişle 10 adet Samsung Galaxy Tab-E T560 Wi-Fi Tablet ikramiyesi verildi.

Vakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası talihlileri 09/10/2018 tarihinde yapılacak Milli Piyango çekilişi ile belirlenecektir.

Kampanya Kuralları ve Önemli Bilgiler:

• Düzenli Fatura Ödeme Kampanyası 13/07/2018 – 30/09/2018 tarihleri arasında geçerlidir.

• Düzenli Ödeme Kampanyası’ndan Bankamız aracılığıyla Bankomat 7/24 Hesaplarına veya Kredi Kartlarına yeni (kampanya döneminde var olan düzenli ödeme talimatlarını iptal ettirip tekrar açtırmamış olmaları kaydıyla) “Otomatik Fatura Ödeme Talimatı” veren müşterilerimiz yararlanabilecektir.

• Müşteriler, kampanya döneminde Bankamız aracılığıyla verecekleri her otomatik fatura ödeme talimatı için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.

• Müşterilerin çekilişe katılmaya hak kazanabilmesi için Bankamızda veya Adres Paylaşım Sistemi’nde (APS) kayıtlı adres bilgisinin Türkiye’de bulunması gerekmektedir.

• Kampanya kapsamında çekilişle 10 adet Samsung Galaxy Tab-E T560 Wi-Fi Tablet verilecektir.

• Çekiliş aşamasında, kampanya döneminde fatura düzenli ödeme talimatı alınan müşterilere müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.

• Kampanya talihlileri,09/10/2018 tarihinde yapılacak Milli Piyango çekilişi ile belirlenecek olup çekiliş, saat 11:00’de VakıfBank Bireysel Bankacılık Başkanlığı, Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürlüğü, Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. A1-A2 Dış Kapı No:7a-7b Ümraniye/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

• Milli Piyango Çekiliş Sonuçları, 11/10/2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde, www.vakifbank.com.tr internet sitesinde ilan edilecektir.

Ayrıca sonuçlar, kampanyanın yürütüldüğü VakıfBank Bireysel Bankacılık Başkanlığı, Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürlüğü, Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. A1-A2 Dış Kapı No:7a-7b Ümraniye/İstanbul adresinde de listeler asılmak suretiyle ilan edilecektir.

• Asil Talihlilerin son başvuru tarihi 26/10/2018, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 10/11/2018 olup kampanya sonuçları ve ödül dağıtımları, 30/11/2018 tarihine kadar sonuçlandırılacaktır.

• T. Vakıflar Bankası T.A.O kadrolu personeli ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

• Kampanya sadece bireysel müşterilere yönelik olup kampanya döneminde bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

• İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

• Katılımcılar çekiliş tarihine kadar kampanya kapsamında vermiş oldukları düzenli ödeme talimatlarını iptal ettirmemiş olmaları gerekmektedir. Bu şartı sağlayamayan müşteriye ikramiye kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.

• Kampanya, Milli Piyango İdaresi’nin 05.07.2018 tarihli ve 58259698-255.01.01-E.6945 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

*Kampanya katılım koşullarını yerine getirip çekilişe hak kazanmanız halinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel bilgilerinizin Milli Piyango İdaresi ile paylaşılmasına izin vermiş olacaksınız.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.