Vakıfbank Kredi Kartı ve KMH Ekstre Kampanyası açıklandı

0

Vakıfbank Kredi Kartı ve KMH Ekstre Kampanyası açıklandı. Ekstrelerini e-posta aracılığıyla gönderenler arasında yapılan çekilişle 10 kişi SAMSUNG GALAXY TAB-E T560 Wi – Fi Tablet kazandı.

13 Temmuz 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Bankada veya Adres Paylaşım Sisteminde (APS) yer alan kayıtlı adres bilgisi Türkiye’de bulunan ve “Kredi Kartı” veya “Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini mevcutta bulunan (basılı) posta aracılığıyla alma tercihini e-posta (mail) olarak değiştirmiş olan veya “Kredi Kartı veya Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini e-posta (mail) aracılığıyla gönderilmesini talep eden bireysel müşteriler yararlandı.

VAKIFBANK KART VE KMH EKSTRE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 10 EKİM 2018

VAKIFBANK FATURA ÖDEME TALİMATI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 9 EKİM 2018

VAKIFBANK MOBİL BANKACILIK ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 11 EKİM 2018

Vakıfbank Kredi Kartı ve KMH Ekstre Kampanyası kapsamında yapılan çekilişle 10 adet SAMSUNG GALAXY TAB-E T560 Wi – Fi Tablet ikramiyesi verildi.

Vakıfbank Kredi Kartı ve KMH Ekstre Kampanyası Çekilişi talihlileri 10 Ekim 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak Milli Piyango çekilişi ile belirlendi.

Kampanya Kuralları ve Önemli Bilgiler:

• Kredi Kartı ve KMH Ekstre Kampanyası 13/07/2018 – 30/09/2018 tarihleri arasında geçerlidir.

• Kampanya tarihleri arasında, Bankamızda veya Adres Paylaşım Sisteminde (APS) yer alan kayıtlı adres bilgisi Türkiye’de bulunan ve “Kredi Kartı” veya “Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini mevcutta bulunan (basılı) posta aracılığıyla alma tercihini e-posta (mail) olarak değiştirmiş olan veya “Kredi Kartı veya Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini e-posta (mail) aracılığıyla gönderilmesini talep eden bireysel müşteriler yararlanabilecektir.

• “Kredi Kartı” veya “Kredili Mevduat Hesabı” Ekstre bilgilerini mevcutta bulunan (basılı) posta aracılığıyla alma tercihini e-posta (mail) olarak değiştirmiş olan veya “Kredi Kartı veya Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini e-posta (mail) aracılığıyla gönderilmesini talep eden bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Müşterilerimize e-posta aracılığıyla gönderilmesini talep etmiş oldukları her ekstre için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

• Müşterilerin çekilişe katılmaya hak kazanabilmesi için Bankamızda veya Adres Paylaşım Sistemi’nde (APS) kayıtlı adres bilgisinin Türkiye’de bulunması gerekmektedir.

• Kampanya kapsamında çekilişle 10 adet SAMSUNG GALAXY TAB-E T560 Wi – Fi Tablet verilecektir.

• Çekiliş aşamasında, “Kredi Kartı” veya “Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini mevcutta bulunan (basılı) posta aracılığıyla alma tercihini e-posta (mail) olarak değiştirmiş olan veya “Kredi Kartı veya Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini e-posta (mail) aracılığıyla gönderilmesini talep eden müşterilere müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.

• Kampanya talihlileri, 10/10/2018 tarihinde yapılacak Milli Piyango çekilişi ile belirlenecek olup çekiliş, saat 11:00’de VakıfBank Bireysel Bankacılık Başkanlığı, Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürlüğü, Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. A1-A2 Dış Kapı No:7a-7b Ümraniye/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

• Milli Piyango Çekiliş Sonuçları, 12/10/2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde, www.vakifbank.com.tr internet sitesinde ilan edilecektir.

Ayrıca sonuçlar, kampanyanın yürütüldüğü VakıfBank Bireysel Bankacılık Başkanlığı, Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürlüğü, Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. A1-A2 Dış Kapı No:7a-7b Ümraniye/İstanbul adresinde de listeler asılmak suretiyle ilan edilecektir.

• Asil Talihlilerin son başvuru tarihi 27/10/2018, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 11/11/2018 olup kampanya sonuçları ve ödül dağıtımları, 30/11/2018 tarihine kadar sonuçlandırılacaktır.

• T. Vakıflar Bankası T.A.O. kadrolu personeli ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

• Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

• İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

• Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir.

• Katılımcılar çekiliş tarihine kadar Bankamız Kredi Kartı veya KMH (Kredili Mevduat Hesabı) kullanımlarını ayrıca Kredi Kartı veya KMH (Kredili Mevduat Hesabı) ekstre taleplerinin mail aracılığıyla alma taleplerini iptal ettirmemiş olmaları gerekmektedir. Bu şartı sağlamayan müşteriye çekiliş hakkı verilmez.

• Kampanya, Milli Piyango İdaresi’nin 05/07/2018 tarihli ve 58259698-255.01.01-E.6947 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

*Kampanya katılım koşullarını yerine getirip çekilişe hak kazanmanız halinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel bilgilerinizin Milli Piyango İdaresi ile paylaşılmasına izin vermiş olacaksınız.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.