Trendyol Anneler günü Kampanyası

0

Trendyol Anneler günü Kampanyası. Alışverişin hızlı ve güvenli adresi Trendyol geniş ürün seçeneği ile Anneler Günü için her zevke uygun seçenekler sunuyor.

Moda ve trendler denince akla gelen ilk markalardan Trendyol, farklı tarzlara sahip anneler için ideal hediye seçeneklerini sunuyor. Binlerce ürün seçeneğine tek tıkla ulaşma imkanı sağlayan Trendyol’un sezonun nabzını tutan koleksiyonları ile annenizin şıklığına şıklık katmak elinizde.

İlkbahar/Yaz sezonunun ön plana çıkan trendleri; aplikeler, pöti kare desenler, fırfırlar, volanlar ve nakış işlemelerle yaka detaylarının ön plana çıktığı trendyol koleksiyonundan seçeceğiniz hediyeler ile anneniz bu yazın en şık ve tarz sahibi kadını olacak.

Trendyol Anneler günü Kampanyası

Farklı beden seçenekleri ve sezonun trendlerini farklı tarzlara gore yorumlayan parçalarla bu özel günde annenize olan sevginizi göstereceksiniz.

Trendyol’un modaya öncülük eden, farklını stil seçeneklerini sunan koleksiyonlarına www.trendyol.com’ dan ulaşabilirsiniz.

trendyol.com HAKKINDA
2010 yılında kurulan Trendyol.com, modayı herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen lider moda e-ticaret sitesidir.

Trendyol.com kadın ve erkek kullanıcılar için sunduğu geniş ürün yelpazesinde, yeni sezon ürünleri ve trendleri uygun fiyatlarla birleştirerek vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

1200 kişilik genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına ilk günkü heyecanıyla devam eden trendyol.com’un yatırımcıları arasında Facebook, Google, Amazon gibi büyük internet şirketlerine yatırım yapmış Tiger Global, Kleiner Perkins gibi yatırım fonları ve Avrupa Kalkınma Bankası bulunuyor.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.