N11 Anneler Günü Özel Kampanyası

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

N11 Anneler Günü Özel Kampanyası. Anneleri mutlu edecek hediyeler yüzde 11 indirim kuponuyla…

n11.com vitrinleri bu kez anneler için uğurlanıyor. Anneler Günü’ne özel her gün çeşitli kategori ve ürünlerde geçerli yüzde 11 indirim kuponuyla n11.com tüm annelerin özel gününü kutluyor.

E-ticaret platformu n11.com, her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm annelerin Anneler Günü’nü özel avantajlar ve kampanyalarla kutluyor. Kozmetikten teknoloji ürünlerine, küçük ev aletlerinden zücaciye ürünlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürünü annesini mutlu etmek isteyenlere sunuyor.

1-14 Mayıs tarihleri arasında geçerli kampanya ile her gün 10.00-23.59 saatleri arasında ilgili kategori ve ürünlerde geçerli yüzde 11 indirim kuponuyla hediye almak hem kolay hem de avantajlı hale geliyor.

N11 Anneler Günü Özel Kampanyası

125 TL ve üzerinde geçerli %11 indirim kuponu Kadın Giyim & Aksesuar, Kadın Ayakkabı & Çanta, Kozmetik & Kişisel Bakım, Mücevher & Saat, Elektrikli Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Mutfak, Ev Gereçleri, Ev Yaşam (Yapı Market ve Evcil Hayvan hariç), Anne Bebek, Spor Giyim Ayakkabı, Fitness Kondisyon, Tatil Eğlence & Hobi kategorilerinde ilgili ürünlerde geçerli olacak. 1 -14 Mayıs 2017 tarihleri arasında hafta içi her gün saat 10.00-23.59 arasında %11 değerindeki ‘annemleberaber’ kupon kodu, hafta sonu her gün saat 10.00-23.59 arasında %11 değerindeki ‘annemleberaber11’ kupon koduyla web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından tanımlanarak kullanılabilecek.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.