Metromall AVM Marmaris Tatili Çekilişi Talihlileri

0

Metromall AVM Marmaris Tatili Çekilişi Talihlileri. Ankara Metromall AVM’de 21 Temmuz 2018 – 26 Ağustos 2018 tarihleri arası 150 TL’lik alışveriş yaptılar, Marmaris’te eşsiz bir tatil şansı yakaladılar.

Ankara Metromall AVM’den aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp fiş/fatura/e-faturalarıyla birlikte danışma noktalarına giden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verildi.

METROMALL AVM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 2 EYLÜL 2018

Metromall AVM Marmaris Tatili Çekilişi 2 Eylül 2018 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak yapıldı.

Metromall AVM Çekiliş Sonuçları 6 Eylül 2018 tarihli Star Gazetesi ve bu sayfadan duyurulacaktır.

Metromall AVM Marmaris Tatili Çekilişi

Bu kampanya VAV PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 17.07.2018 tarih ve E.7345 sayılı izni ile 21.07.2018 – 26.08.2018 tarihleri arasından düzenlenmektedir.

Bu çekilişe 18 yaşından küçükler ve ilgili firmaların çalışanları katılamaz.

Metromall AVM’den (içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.) Aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp fiş/fatura/e-faturalarıyla birlikte danışma noktalarına giden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.