Domino’s bu kampanya ile pizzaya doyuracak!

0

Domino’s bu kampanya ile pizzaya doyuracak!. Domino’s Pizza’nın yeni kampanyası ile pizza keyfi doruğa çıkıyor. Evde, işte veya okulda herkes pizzaya doyuyor. Domino’s Pizza’da şimdi Cazip Pizza seçenekleri arasından iki orta boy pizza söyleyenler, tanesine yalnızca 13 TL ödüyor. Nerede olursan ol, bu nefis lezzet 30 dakikada kapında.

Domino’s Pizza yepyeni 13 + 13 kampanyasıyla Türkiye’yi pizzaya doyuracak. Şimdi aynı anda iki orta boy pizza söyleyenler, tanesine yalnızca 13 TL ödeyecek. Cazip pizzalarda geçerli olacak kampanya ile nefis Domino’s lezzetlerinin çekim gücü maksimuma çıkacak.

Evde, işte veya okulda, leziz bir Domino’s Pizza paylaşmak için sebep çok. Dalında kızarmış domateslerden hazırlanan pizza sosu, gizli baharat formülü, İtalyan tekniğiyle üretilen mozzarellası, zengin şarküteri seçenekleri ve fırında pişen incecik hamuru bu sebeplerin başında geliyor. Bu lezzetlere ulaşmak için, www.dominos.com.tr’ye veya mobil uygulamaya girmek, ya da telefonla sipariş vermek mümkün. Tek tıkla ya da bir telefonla pizzalar 30 dakikada kapıda!

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.