Komşufırın’dan Komşular Günü indirim kampanyası

0

Komşufırın’dan Komşular Günü indirim kampanyası… Mahallemizin fırını Komşufırın, komşuluk ilişkilerini güçlendirmeye devam ediyor

KOMŞUFIRIN, 17 KASIM DÜNYA KOMŞULAR GÜNÜ’NÜ ÖZEL İNDİRİMLERLE SAHİPLENİYOR

Doruk Group Holding’in yeni nesil fırıncılık markası Komşufırın, 17 Kasım Dünya Komşular Günü boyunca Türkiye genelindeki 75 şubesinde komşularına indirim kuponu hediye edecek. Ezineli Mini Ciabatta, Ispanaklı Peynirli Gülböreği, Elmalı Kek, Gevrek, Bademli Biscotti, Litrelik Limonata ve Türk Kahvesi gibi ürünlerle ilgili indirimlerin yer alacağı kuponlar, Aralık ayı sonuna kadar 12.00-16.00 saatleri arasında geçerli olacak. Ayrıca Komşufırın’ın bu sene içerisinde hayata geçirdiği Ekmektar projesi kapsamında her gün şubelerde görev yapan Ekmektarlar, Komşufırın misafirlerini Dünya Komşular Günü’nde de ekmek çeşitleri hakkında bilgilendirecekler.

Mahallemizin fırını Komşufırın, her yıl olduğu gibi 17 Kasım Dünya Komşular Günü’nü sahiplenmeye ve komşuluk ilişkilerini sıcak tutmaya devam ediyor.

Her gün, içerisinde bulunduğu bölgedeki komşularını özel lezzet reçeteleriyle mutlu eden Komşufırın, 17 Kasım Dünya Komşular Günü’nde de komşularının hayatına sağlık ve lezzet katmaya devam edecek.

Her ürün grubunda indirim

17 Kasım Perşembe günü tüm Komşufırın şubeleri, bulundukları bölgelerdeki komşularına; ekmek, atıştırmalık ve içecek gibi farklı ürün gruplarıyla ilgili indirim kuponları hediye edecek.

İşte Komşufırın’dan Dünya Komşular Günü’ne özel indirim kuponları:

* Ezineli Mini Ciabatta ve Çay: 5 TL
* Ispanaklı Peynirli Gülböreği: 3 TL
* Elmalı Kek: 9,90 TL
* Çikotop: 2 TL
* Paket Gevrek: 5 TL
* 2 Poğaça ve Çay: 2 TL
* Paket Batonsale: 5 TL
* Paket Biscotti Bademli: 6 TL
* Litrelik Limonata: 9,90 TL
* Türk Kahvesi: 2,5 TL
* Tahıllı Tost Ekmeği: 5 TL
* Havuçlu Cevizli Kek: 9,90 TL
* Sarımsaklı Çörek: 2 TL
* Cevizli Yoğurtlu Kurabiye: 2 TL
* Çikolatalı Kruvasan: 2,5 TL
* Tahıllı Poğaça Ezine ve Çay: 5 TL

Kültürümüzde büyük önem taşıyan komşuluk ilişkilerini güçlendirip, sosyal dayanışmanın ve paylaşımın önemini hatırlatarak başta ülkemiz olmak üzere “komşuluk” ile ilgili ulusal ve uluslararası çalışmalara imza atmayı amaçlayan Komşu Platformu’nu da destekleyen Komşufırın, özlenen komşuluk sıcaklığını yaşamak isteyen herkesi 17 Kasım’da fırınlarına bekliyor.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.