Capacity AVM Çekiliş Sonucu (2. Dönem)

1

Capacity AVM Çekiliş Sonucu Açıklandı. İşte 14 Nisan 2018 Capacity AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu. 5 Şubat 2018 – 8 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenen “10.Yıla Özel 10 Mini Cooper” kampanyasında Capacity AVM’den her 100TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı ile verildi.

Capacity AVM Çekiliş Sonucunda 3 talihli Mini Cooper kazandı. 14 Nisan 2018 tarihinde yapılan çekilişin sonuçları Capacity AVM’nin internet sitesinden duyuruldu.

CAPACİTY AVM MİNİ COOPER 3. DÖNEM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 9 HAZİRAN 2018

CAPACİTY AVM MİNİ COOPER 1. DÖNEM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 10 ŞUBAT 2018

İşte 14 Nisan 2018 tarihinde yapılan 2. Dönem çekiliş sonuçları :

MINI COOPER 5 KAPI YEŞİL – ASİL
011407 NİHAL AYTAR
MINI COOPER 5 KAPI BEYAZ – ASİL
015486 NEŞE AKGÜN
MINI COOPER 3 KAPI KIRMIZI – ASİL
049487 YEŞİM IŞIK GÜNEL

YEDEKLER
MINI COOPER 5 KAPI YEŞİL – YEDEK
031983 AYKUT KALAYLI
MINI COOPER 5 KAPI BEYAZ – YEDEK
094874 GÜLAY AYDIN
MINI COOPER 3 KAPI KIRMIZI – YEDEK
012140 SALİH TÜRKÜRKMEZCapacity AVM Çekiliş SonucuHer kampanya dönemi için ikramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Kampanya Dönemleri: 1. Dönem, 1 Aralık 2017 – 4 Şubat 2018 / 2. Dönem ,5 Şubat 2018 – 8 Nisan 2018 / 3. Dönem, 09 Nisan 2018 – 29 Mayıs 2018 tarihleri arasındadır.

Capacity AVM Mini Cooper Çekilişi – Yasal Metin

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı’nın 24.10.2017 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.4409 nolu izni ile düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan şirketimize ait Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi içindeki mağazalardan ( Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisindeki bankalar ve ATM’lerden alınan makbuz ve ödeme fişleri, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek harcamaları, şans ve talih oyunu harcamaları, her türlü hediye çekleri ile yapılan alışverişler, Tobacco Shop’tan yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, kuyumculardan yapılan alışverişler, otopark harcamaları, vale fişleri, ticari firmalar tarafından yapılan tüm alışverişler, faturalandırılmamış erken rezervasyonlu tatil alışverişleri dahil değildir.) Her kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, kampanya standına gelip fiş/faturalarını ibraz ederek onaylatan müşterilere üzerinde çekiliş katılım numarası, ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

-Her kampanya dönemi için katılımcıların fiş /faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını her kampanyanın kendi dönemi içerisinde alabilecektir.

-Her kampanya dönemi için kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişlerde alınan ürün veya ürünlerin iptal edilmesi durumunda çekiliş hakkı da iptal edilir.

-Her kampanya dönemi için ikramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

-Her kampanya dönemi için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

-Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

-Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanması durumunda ikramiye tesliminde ikametgah teskeresi ibraz etmeleri zorunludur.

-Yatırım İşletmecilik Turizm İnşaat Tesisat ve Taahhüt A.Ş, Empati Reklam Görsel Hizmetler Organizasyon Promosyon Gıda ve Tic. A.Ş çalışanları, Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. , Ekol Teknik Temizlik Bakım ve Yönetim Hizm. Ve Tic. A.Ş. , Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağaza çalışanları ve sahipleri ile 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

-İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

– Her kampanya çekilişi Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi B1 katı havuz alanında, belirtilen çekiliş tarih ve saatinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

-Çekiliş ile ilgili bilgi almak için www.capacity.com.tr web sitesine veya 444 9 272 numaralı Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi telefonuna başvurulabilir.
Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.