2018 Magnum Çekilişi Talihli İsimleri Belli Oldu

0

2018 Magnum Çekilişi Talihli İsimleri Belli Oldu. 2018 Magnum Çekilişi Kazananları. Magnum Çekilişi Şifre Giriş Sayfası 2018. 1 Nisan 2018 – 30 Eylül 2018 Kampanya tarihleri arasında Magnum ürünlerinden satın aldıklarında, ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini ilgili bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya www.magnum.com.tr (ücretsiz) web sitesindeki, Magnum iPhone ya da Magnum Android uygulamasındaki ilgili alana ilgili bilgileri ve katılım şifresini kayıt edenler çekiliş katılacaktır. Çekilişe katılmak için şifre giriş sayfasına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

MAGNUM PORSCHE ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 9 EKİM 2018

Magnum Porsche Cayman Çekilişi 9 Ekim 2018 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak yapılacaktır.

Yapılacak çekiliş sonucunda 2 kişi Porsche Cayman Magnum Edition 1988cc 300hp Benzinli 2018 Model araç ikramiyesi kazanacaktır.

2018 Magnum Çekilişi ikramiye kazanan talihlilerini 13 Ekim 2018 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Ekinden ve bu sayfadan (www.kampanyavadisi.com) öğrenebilirsiniz.

Magnum Porsche Cayman Çekilişi 2018

Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 22.12.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.7186 sayılı izni ile 01.04.2018 (saat:00.01) – 30.09.2018 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

ÇEKİLİŞ KATILIM HAKKI VEREN ÜRÜNLER

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Magnum (Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkı; Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı) ürünlerinden satın aldıklarında, ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya www.magnum.com.tr (ücretsiz) web sitesindeki, Magnum iPhone ya da Magnum Android uygulamasındaki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

KISA MESAJ ÜCRETİ – İNTERNET ÜCRETSİZ

Kısa mesaj ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom”dur) Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 0,85 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Web sitesi, Magnum iPhone ve Magnum Android uygulamaları üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir, internete bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

Asil talihliler, başvuru için en geç 28.10.2018; yedek talihliler ise, en geç 12.11.2018 tarihine kadar kimlikleri,ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubuğu ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtlen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur.

Bu çekilişe Unilever, U2 Tanıtım ve Narkoz İletişim çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.