Ankara Optimum Outlet Harley Çekiliş Sonuçları

1

Ankara Optimum Outlet Harley Çekiliş Sonuçları açıklandı.  27 Nisan 2018 – 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında  Ankara ilinde bulunan Optimum Outlet AVM içindeki mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı ) alışveriş yaparak kampanya bankosuna gelip fiş/faturala/e-arşiv faturalarını ibraz ettiklerinde kendilerine verilen Optimum Club üyelik başvuru formunu dolduran (üyelik ücretsizdir) veya önceden üye olmuş Optimum Club üyelerine çekiliş hakkı verildi.

Ankara Optimum çekiliş kampanyası sonunda yapılan çekilişle 1 adet 2017 Model HARLEY DAVIDSON IRON 883 Motorsiklet dağıtıldı.

Ankara Optimum Outlet Harley Davidson Çekilişi 10.07.2018 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak yapıldı.

Harley Davidson Motosiklet Kazanan Asil Talihli
MUSTAFA TÜRKÖZ / 087961 / ANKARA

Harley Davidson Motosiklet Kazanan Yedek Talihli
ENVER URDOĞAN / 019281 / AMASYAAnkara Optimum Outlet Harley Çekiliş Sonuçlarıİkramiye tesliminde, fiş/fatura/e-arşiv (görsel olarak) fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Ankara Optimum Outlet Harley Çekilişi

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 20.04.2018 tarih ve 24951361-255.01.02- E.4173 sayılı izni ile Kurtköy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 27.04.2018-Saat 10:00 -01.07.2018- Saat 22:00 tarihleri arasında Ankara İlinde bulunan Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi ‘inde geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içindeki mağazalardan (Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisindeki bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon, doğalgaz ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariç ) aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı ) alışveriş yaparak kampanya bankosuna gelip fiş/faturala/e-arşiv faturalarını ibraz ettiklerinde kendilerine verilen Optimum Club üyelik başvuru formunu dolduran (üyelik ücretsizdir) veya önceden üye olmuş Optimum Club üyelerine, üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş 10.07.2018 tarihinde Saat: 13:00’te Ankara Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi Zemin Kat, Ayaş Yolu Bulvarı No:93 Eryaman-Etimesgut / Ankara adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

Yapılacak çekiliş sonucunda 1 adet 71.855,02-TL değerinde 2017 Model HARLEY DAVIDSON IRON 883 Motorsiklet verilecektir.

Kampanya Optimum Club üyelerine yöneliktir.

Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisindeki bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon, doğalgaz ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariçtir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.

Katılımcılar fiş/fatura ve e-arşiv faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Mali değeri olmayan fişler, bilgi fişleri ve tahsilat makbuzları geçerli değildir.

Kampanyaya katılım için Optimum Club Başvuru formunun (ücretsiz) kampanya boyunca 1 kez doldurulması gerekmekte olup, kampanya başlangıç tarihinden önce Optimum Club üyeliği bulunanların başvuru formunu doldurmasına gerek yoktur.

Ad,soyad bilgisi eksik veya kayıtlı olmayan Optimun Club üyelerine çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Türkiye’de İkamet eden yabancı uyruklu kişilerin , ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.

İkramiye tesliminde, fiş/fatura/e-arşiv (görsel olarak) fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. sahipleri ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ye bağlı şirket çalışanları, Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve çalışanları, Kurtköy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş. sahipleri ve çalışanları, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş çalışanları, Site Plus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic. A.Ş. çalışanları, Omega İleri Teknoloji Çözümleri Yazılım Ltd. Şti. çalışanları, Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları, tüzel kişiler ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş sonuçları 13.07.2018 tarihinde Milliyet gazetesinde , www.optimumoutlet.com ve www.kimkazandi.com internet adresinde ilan edilecektir.

Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.