Eti Mutlu Kutu Dyson Çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Eti Mutlu Kutu Dyson Çekilişi. 01.03.2024-30.04.2024 tarihleri arasında Türkiye genelinde IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına Eti Mutlu Kutu uygulamasını ücretsiz şekilde indirerek veya www.etimutlukutu.com (ücretsiz) internet sitesinden telefon numarası bilgileri ile kayıt olarak kampanya sayfasına girip çekilişe katıl butonunu tıkladıktan sonra açılan formu ad soyad, e-posta, telefon numarası, doğum tarihi ve adres bilgileriyle doldurup uygulamanın kullanımı ve ürünler ile ilgili soruları doğru ya da yanlış fark etmeksizin yanıtlayanlar çekilişe katılacaktır.

Eti Mutlu Kutu Dyson Çekilişi Sonucunda 3 kişi Dyson Airwrap Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti ikramiyesi kazanacaktır.

21.05.2024 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek çekilişin kazanan talihlileri 24.05.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Dyson Airwrap ile Mutluluğu Yakala!

Dyson Airwrap saç şekillendirme ve kurutma seti Eti Mutlu Kutu’da seni bekliyor! 3 adet Dyson Airwrap saç şekillendirime ve kurutma setinden birini kazanmak için şimdi kampanyaya katıl, soruları cevapla ve hediyeyi kazanma şansını yakala!

Bu kampanya Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27.02.2024 tarihli ve E-40453693-255.01.02-53007 sayılı izni ile 01.03.2024-30.04.2024 tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına Eti Mutlu Kutu uygulamasını ücretsiz şekilde indirerek veya www.etimutlukutu.com (ücretsiz) internet sitesinden telefon numarası bilgileri ile kayıt olarak kampanya sayfasına girip çekilişe katıl butonunu tıkladıktan sonra açılan formu ad soyad, e-posta, telefon numarası, doğum tarihi ve adres bilgileriyle doldurup uygulamanın kullanımı ve ürünler ile ilgili soruları doğru ya da yanlış fark etmeksizin yanıtlayanlar çekilişe katılacaktır.

Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Eti Mutlu Kutu uygulaması ve www.etimutlukutu.com üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Ad-soyad, telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 3 kişi Dyson Airwrap Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti (birim değeri: ₺24.999) ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş 21.05.2024 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 24.05.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.

Postada meydana gelen gecikmelerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihlilerin 08.06.2024, yedek talihlilerin ise 23.06.2024 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
*Görseller temsilidir.
**Apple Inc. “Dyson Airwrap ile Mutluluğu Yakala!” kampanya ve çekilişi ile ilişkili değildir.

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.