Vakıf Emeklilik Britanya Turu Çekilişi Sonuçları

0

Vakıf Emeklilik Britanya Turu Çekilişi Sonuçları açıklandı. 1 Ekim – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında Cep Şube ile yapılan her 50TL’lik BES katkı payı artışı 1 çekiliş hakkı kazandırdı.

Vakıf Emeklilik Britanya Turu Çekilişi Sonuçları Talihlileri, 11.11.2019 tarihinde  noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlendi.

Vakıf Emeklilik Çekilişi sonucunda 2 kişi Büyük Britanya Turu teknoloji turu, 3 kişi 5.699,00 TL değerinde Xiaomi Mi Mix 3 128GB Siyah Akıllı Telefon, 10 kişi 2.602,00 TL değerinde Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB Siyah Akıllı Telefon, 10 kişi 147,00 TL değerinde XIOMI BAND3 ikramiyesi kazandı.

Vakıf Emeklilik Britanya Turu Çekilişi Sonuçları

Çift Kişilik Büyük Britanya Turu Teknoloji Turu Kazanan Asil Talihliler
UĞUR ŞAHİN / BATMAN
İRFAN SAİT ARICI / TEKİRDAĞ

Xiaomi Mi Mix 3 128GB Siyah Akıllı Telefon Kazanan Asil Talihliler
GÜLAY CEYHAN / ANKARA
CÜNEYT GÜLTEN / SAKARYA
ASLI SAĞLAM / KIRKLARELİ

Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB Siyah Akıllı Telefon Kazanan Asil Talihliler
GÜLÜZAR BULUT OYMAN / GAZİANTEP
TURGUT ULUÇAY / BURSA
MUAZ BALCI / KONYA
KEMAL ARSLANTAŞ / SİVAS
ŞAHİN ILKIN / İSTANBUL
NAHİDE COŞKUN / DİYARBAKIR
YAŞAR BAYRAM / ANTALYA
MURAT BAŞAR / AĞRI
RAMAZAN TEZCAN / ANKARA
İSMAİL ERDEM / MARDİN

Xiaomi Band3 Kazanan Asil Talihliler
GÜLŞAH CESUR / İSTANBUL
ERKAN SEYREKBASAN / ŞIRNAK
HAMİT DEKER / SİİRT
SİMTEN ŞEBNEM GÜNER SADİ / İSTANBUL
MEHMET ÇAKMAK / GAZİANTEP
TÜLAY KURŞUN / ERZİNCAN
YAKUP BİRİNCİ / İSTANBUL
BURAK PARMAKSIZ / ANKARA
ALPER KAYHAN / YOZGAT
KADİR ÖZGEN / KOCAELİ

YEDEK TALİHLİLER

Çift Kişilik Büyük Britanya Turu Teknoloji Turu Kazanan Yedek Talihliler
YEDEK-1 / KAZIM MURAT AYDIN / İSTANBUL
YEDEK-2 / MÜZEYYEN DEMİR / ERZİNCAN

Xiaomi Mi Mix 3 128GB Siyah Akıllı Telefon Kazanan Yedek Talihliler
YEDEK-1 / HASAN SARIARSLAN / İZMİR
YEDEK-2 / ALİ OSMAN TARTICI / ANKARA
YEDEK-3 / EBRU DENİZ ÇALIŞ / İSTANBUL

Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB Siyah Akıllı Telefon Kazanan Yedek Talihliler
YEDEK-1 / MEHMET ÇIBLAK / ŞIRNAK
YEDEK-2 / NİHAT KALENDER / ŞANLIURFA
YEDEK-3 / AYNUR YAMAN IŞIK / ANKARA
YEDEK-4 / YÜKSEL IŞIDAN / ANKARA
YEDEK-5 / HÜSAMETTİN KURUKAYA / KOCAELİ
YEDEK-6 / AHMET ÖZKAN / İSTANBUL
YEDEK-7 / ÜMİT YAŞAR AYDIN / SAMSUN
YEDEK-8 / YALÇIN KAYNAK / BURSA
YEDEK-9 / NURCAN TAZE / HATAY
YEDEK-10 / NADİR ÖZCAN OKCU / ANKARA

Xiaomi Band3 Kazanan Yedek Talihliler
YEDEK-1 / NİHAT YAZICI / BURSA
YEDEK-2 / HACI ALİ ÖZ / İSTANBUL
YEDEK-3 / HAKAN TOROĞLU / GAZİANTEP
YEDEK-4 / SİBEL OKTAV / İZMİR
YEDEK-5 / ÇAĞRI OKURGELİR / MARDİN
YEDEK-6 / BÜLENT VARLI / ÇORLU
YEDEK-7 / MAHMUT BAĞDATLI / ARTVİN
YEDEK-8 / MEHMET ERSOY / ZONGULDAK
YEDEK-9 / CEREN SIĞAK / ANKARA
YEDEK-10 / ERDAL ÇİTCİ / KONYA

Resmi listeyi görmek için tıklayınız

Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanyaya katılım için belirlenen minimum katkı payı artışının Vakıf Emeklilik cep şubesinden yapılması gerekmektedir. Bu şartı sağlayabilmek için akıllı telefonunuzdan cep şubeyi indirmeniz ya da telefonunuzda yüklü ise giriş yapıp, minimum 50 TL katkı payı artışı yapmanız gerekmektedir.

Bu kampanya Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş. adına MPİ’nin 20.09.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.8937 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 01.10.2019 SAAT:00.01- 31.10.2019 SAAT:23.59 kampanya tarihleri arasında, Türkiye Genelinde, Vakıf emeklilik mobil uygulamasını indirerek kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak minimum 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için 1 çekiliş hakkı) katkı payı artışı talimatı veren Vakıf Emeklilik BES müşterilere çekiliş hakkı verilecek şekilde yürütülecektir.

Talihliler, 11.11.2019 tarihinde Vakıf Emeklilik ve Hayat AŞ Levent Mahallesi, Çayır Çimen Sokağı No:7, 34330 Beşiktaş / İSTANBUL adresinde Saat: 11.00 de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Çekiliş sonucunda 2 kişi 12.998,00 TL değerinde 07.03.2020-15.03.2020 tarihleri arasında Büyük Britanya Turu teknoloji turu (2 kişilik odada, 3 veya 4 yıldızlı otelde, 8 gece 9 gün oda kahvaltı konaklama, İstanbul Havaalanı-Londra-İstanbul Havaalanı ekonomi sınıf uçak bileti, havaalanı- otel-havaalanı transferleri , Fishguard-rosslare feribot geçiş ücreti, Belfast-cairnryan feribot geçiş ücreti, Londra, Cardiff, Dublin, Belfast, Liverpool panoramik şehir turları, havaalanı vergileri, TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası dahil olup Seyahat İstanbul’da başlayıp İstanbul’da sona erecektir. Seyahat talihli dahil 2 kişiliktir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.), 3 kişi 5.699,00 TL değerinde Xiaomi Mi Mix 3 128GB Siyah Akıllı Telefon, 10 kişi 2.602,00 TL değerinde Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB Siyah Akıllı Telefon, 10 kişi 147,00 TL değerinde XIOMI BAND3 ikramiyesi kazanacaktır.

Kazanan talihliler 14.11.2019 tarihli Takvim Gazetesi Gazetesinde duyurulacaktır. Kampanya Vakıf Emeklilik ve Hayat AŞ bireysel ve GBB (Gruba Bağlı Bireysel) BES müşterilerine yöneliktir. Çekilişe katılmaya hak kazanan sözleşmelerin 6.11.2019 tarihi itibariyle yürürlükte olması gerekmektedir.

Katkı paylarını üç aylık, altı aylık ve yıllık olarak ödeyen müşterilerimizin katkı payı artışları aylık olarak hesaplanarak çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya dönemi öncesinde katkı payı artışı talimatı alınan ve kampanya döneminde tahsilatı gerçekleşen sözleşmeler kampanyaya dâhil olmayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde, ödeme periyoduna göre TÜFE nedeniyle artıştan etkilenecek olan sözleşmeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir.

Kampanya dönemi içerisinde katkı payı artış talimatı veren ancak kampanya dönemi sonrasında tahsilatı gerçekleşecek olan sözleşmeler kampanyaya dahil olacaktır. Katkı Payı Artışları sözleşme bazında hesaplanacaktır. Kampanya katılımı katkı payı artış/azalış talepleri arasındaki net artış fark (zeyil) üzerinden yapılacaktır.

Kampanya dönemi içerisinde yapılan katkı payı artış taleplerinde hesaplama net artış üzerinden yapılacaktır. Net katkı payı artışı katkı payı artış ve katkı payı azalış talepleri arasındaki farktır. Otomatik Katılım sözleşmeleri kampanyaya dâhil değildir. (Zorunlu BES sözleşmeleri) Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Kampanyaya Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş. çalışanları, Vakıf Emeklilik iştirakleri, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu piyango hakkında 14.12.2019 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresine itiraz veya şikayette bulunulabilir. Bu sürenin bitiminden sonra yapılacak itiraz veya şikayetler MPİ tarafından işleme alınmaz.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.