Türkiye Finans iPhone 11 Çekilişi Sonucu

0

Türkiye Finans iPhone 11 Çekilişi Sonucu. Türkiye Finans iPhone 11 Çekilişi. 25 Şubat-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Mobil/İnternet Şube, ATM veya şubelerimizden kişisel bilgilerinizi güncelleyin ve sözleşmelerinize dijital onay verin, 11 adet iPhone 11’den birini kazanma şansı yakalayın. Her bir güncelleme için bir iPhone çekiliş hakkı kazanın, şansınızı artırın!

TÜRKİYE FİNANS iPHONE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 15 HAZİRAN 2020

Kampanya kapsamında yapacağınız her bir güncelleme için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Toplam elde edebileceğiniz çekiliş hakkı 7 ile sınırlıdır.

Çekilişte 11 (on bir) kişiye 1 (bir) adet Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu (“İkramiye”) verilecektir.

Çekiliş 15.06.2020 tarihinde  noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak düzenlenecektir.

Çekiliş sonuçları 19.06.2020 tarihinde Akşam Gazetesi Türkiye Baskısında yayınlanacaktır. 

Bu kampanya Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. (“Türkiye Finans”) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 17.02.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.1546 sayılı izni ile 25.02.2020 (Saat:00.01)-31.05.2020 (Saat:23.59) tarihleri arasında (“Kampanya Geçerlilik Süresi”) düzenlenmektedir.

Kampanya Koşulları
Kampanyaya Katılabilecek Mevcut veya Yeni Müşteriler, Kampanya Geçerlilik Süresi içerisinde Türkiye Finansın ticari ve kurumsal şubeleri dışındaki şubelerine bizzat gelerek Türkiye Finansın “Bankacılık İşlemleri Sözleşmesi ve Eklerini” imzalarlarsa yahut Türkiye Finansın internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanalları (“Dijital Kanallar”) vasıtasıyla şifrelerini girerek ve gerekli güvenlik önlemlerine de riayet ederek Türkiye Finansın “Bankacılık İşlemleri Sözleşmesi ve Eklerini” kabul ederek onaylarlarsa bir çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Kampanyaya Katılacak Mevcut veya Yeni Müşteriler, Kampanya Geçerlilik Süresi içerisinde Türkiye Finansın ticari ve kurumsal şubeleri dışındaki şubelerine bizzat gelerek: (i) adreslerini, (ii) cep telefonlarını, (iii) sabit telefonlarını, (iv) e-posta adreslerini, (v) öğrenim durumu, askerlik durumu, ev durumu (malik mi kiracı mı olduğu), çocuk sayısı, tuttuğu takım, meslek bilgisinden herhangi birisini ve (vi) maliki olduğu motorlu taşıta ilişkin bilgileri (“Müşteri Bilgileri”) yazılı ve imzalı olarak veya Dijital Kanallar vasıtasıyla şifrelerini girerek ve gerekli güvenlik önlemlerine de riayet ederek güncellerlerse, yukarıda belirtilen ve (i)’den (vi)’ya kadar numaralandırılan her bir Müşteri Bilgisi için birer çekiliş hakkı daha kazanacaklardır.

Bu kampanya koşulu açısından “güncelleme” yukarıda belirtilen şekilde: (i) Türkiye Finans’a Müşteri Bilgilerinin iletilmesi veya (ii) Türkiye Finans’ın sisteminde yer alan Müşteri Bilgilerinin güncel olduğunun onaylanması yahut (iii) değişen Müşteri Bilgisi’nin güncel halinin yukarıda belirtilen şekilde Türkiye Finansla paylaşılmasıdır.

Kampanyaya Katılabilecek Müşterilerin toplam hak edebilecekleri çekiliş hakkı 7 (yedi) ile sınırlıdır.
Kampanya tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.