Turkcell Platinum Londra Çekilişi sonucu

1

Turkcell Platinum Londra Çekilişi sonucu. Hayallerinizdeki şehir Londra için katılımlar tamamlandı.

15.11.2018  – 27.12.2018 tarihleri arasında, Türkiye genelinde Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait Platinum mobil uygulamasını akıllı telefonları üzerinden ücretsiz indirerek ad-soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum abonelerine 1 çekiliş hakkı verildi.

İSTANBUL – LONDRA- İSTANBUL UÇAK BİLETİ KAZANANLAR

Asil Kazananlar
AHMET GÜRKAN ERKUTLU, NESTEREN PEYNİRCİ, EMRULLAH HIZARCIOĞLU, NESET OZGUR CİRELİ, KAYIHAN BALABAN, UGUR KUCUK, EMİN BAŞAR ÖZDEMİR, MAHMUT SAFA ÖNER, İLKAY İÇKE, CAN CİHAN CANKAT

Yedek Kazananlar
CANSU COŞKUNCAN, KEREM İBRAHİMOĞLU, SENEM YILDIRIM, SAMET KILIÇ, ARİF ARDA ÖZGÜL,
YUNUS TUNÇOK, GURCAN GİRİS, VOLKAN YERSEL, EMEL BELİZ DEMİRCAN, ZEYNEP SOYSAL UYANIK,
IŞKIN ATİK, OKAN ÖZTÜRK, AKIN AYDIN, SABRİ ATAKOĞLU, DAVUT ELÇİÇEK, AZİZ CAN ALP, EMEL TUTUNCU, AHMET ERAY DEMİRCİOĞLU, ATİLLA TOPSAKAL, DİLARA TAAY

Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi’nin 24.10.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.10632 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

Bu kampanyada; 15.11.2018 (Saat: 10.00) – 27.12.2018 (Saat: 09.59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait Platinum mobil uygulamasını akıllı telefonları üzerinden ücretsiz indirerek ad-soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.

22.01.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 06.02.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Kampanya Turkcell Platinum abonelerine yöneliktir. Tüm katılımlarda telefon no, ad-soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Kampanyaya katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup toplam 43 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., THY çalışanları, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

TURKCELL HESABIM ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 7 OCAK 2019

TURKCELL BİP ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 7 OCAK 2019

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.