Turkcell Platinum iPhone Çekilişi 2022

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Turkcell Platinum iPhone Çekilişi. Turkcell Platinum iPhone Çekilişi sonucu. Turkcell Platinum iPhone Çekilişi sonuçları…

Platinum ile Rüya Hediyeler çekilişine her gün katılın, kazanma şansınızı arttırın!

ÇEKİLİŞ SONUCU AÇIKLANDI! TIKLAYIN!

12 Eylül – 23 Ekim 2022 tarihleri arasında Turkcell Platinum ve Turkcell Platinum Black müşterilerine her gün çekilişe katıldıkları takdirde her gün 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Turkcell Platinum iPhone Çekilişi hediyeleri

Çekiliş sonucuda 5 adet Apple Iphone 13 Pro Max 512 GB Grafit hediye edilecektir.

Turkcell Platinum iPhone Çekilişi Ne zaman yapılacak?

Çekiliş 2 Kasım 2022 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır.

Turkcell Platinum iPhone Çekilişi ne zaman açıklanacak?

Kazananlar 4 Kasım 2022 tarihinde Platinum Uygulamasındaki çekiliş sayfasında ve Takvim Gazetesinde duyurulacaktır.

Turkcell Platinum iPhone Çekilişi  hakkında detaylı bilgi

Platinum ile Rüya Hediyeler çekilişine Platinum ve Platinum Black müşterilerimize özeldir. Platinum Rüya hediyeleri kazanmak için Platinum uygulamasını düzenli takip edebilir, uygulamada duyurulan çekiliş başvuru tarihlerini kontrol ederek, katılabilirsiniz. Her gün çekilişe katılarak, kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Platinum ile Rüya Hediyeler için çekiliş formunu eksiksiz ve hatasız doldurulması gerekir.

Çekiliş için detaylara Platinum uygulamasında yer alan Platinum ile Rüya Hediyeler sayfası altındaki katılım koşulları ve yasal metinden ulaşabilirsiniz. Turkcell Platinum ve Turkcell Platinum Black müşterilerine her gün çekilişe katıldıkları takdirde her gün 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya tarihleri arasında, 12 ay taahhütle üst paket geçişi yapan kurumsal ve bireysel Platinum müşterilerine ek 5 çekiliş hakkı verilecektir. Çekilişi kazananlar Platinum uygulaması ve Takvim gazetesinde resmi ilan ile yayınlanır.

Çekiliş sonucunda hediye kazanan müşterilerimiz hediyelerini almak için Milli Piyango’nun resmi ajansı Hedef Direct İletişim Çözümleri Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. ile iletişime geçebilir. Telefon: 0212 356 75 70 Fax: 0212 356 74 25 Adres: Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 İstanbloom Zincirlikuyu/İstanbul Email: hedef@hedefdirect.com
Hedef Direct tarafından onaylanan çekilişi kazanan müşterilerimizin hediyeleri iletişim ve adres bilgileri teyit edildikten sonra gönderilecektir.

Şimdi siz de Platinum Rüya Hediye kazanan şanslı kişiden biri olmak için bugünkü çekiliş hakkınızı hemen alın!

Çekiliş Tarihleri ve Hediye:
Çekilişe Katılım Tarihleri: 12 Eylül – 23 Ekim 2022
Çekiliş Tarihi: 2 Kasım 2022
Kazananlar 4 Kasım 2022 tarihinde Platinum Uygulamasındaki çekiliş sayfasında ve Takvim Gazetesinde duyurulacaktır.
Hediye: 5 adet Apple Iphone 13 Pro Max 512 GB Grafit, Hat ve Kart Hariçtir

Katılım Koşulları ve Yasal Metin:
Bu kampanya TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. adına MPİ’nin 05.09.2022 tarih ve E-58259698-255.01.02-24176 sayılı izni ile 12.09.2022 (saat 00:01) – 23.10.2022 (saat 23:59) tarihleri arasında Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları, Turkcell Grup çalışanları. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.