Turkcell fizy Yılbaşı Çekiliş Kampanyası sonucu

1

Turkcell fizy Yılbaşı Çekiliş Kampanyası sonucu. 15 Aralık 2018 – 15 Ocak 2019 tarihleri aralığında fizy’den dinlenen 100 şarkıya kadar her şarkı için 1 çekiliş hakkı kazandılar.

Vespa Primavera Kazanan Asil Talihliler
1 – Özgür Ergin / İzmit
2 – Aslı Yıldırım / Hatay
3 – Mehmet Çınar / Antalya

Huawei Mate 20 Kazanan Asil Talihliler
1 – Ismail Çetin / Sivas
2 – Özerk Memiş / Tekirdağ
3 – Onur Cansever / İstanbul
4 – Ekrem Doğan / İstanbul
5 – Hilmi Aslankurt / Hatay
6 – Serkan Kaçak / İstanbul
7 – Mehmet Erikan / Denizli
8 – Ahmet Kahraman / Kütahya
9 – Oğuz Tunç / İstanbul
10 – Sibel Karakaş / İstanbul

Ultimate Ears Hoparlör Kazanan Asil Talihliler
1 – Doğukan Besler / Kahramanmaraş
2 – Eda Bağran / Ankara
3 – Turan Emre Temür / Sakarya
4 – Abdullah Şenel / İstanbul
5 – Samet Sindel / İzmir
6 – Rıdvan Dönmez / Şanlıurfa
7 – Erdem Yağlı / İstanbul
8 – Necmi Çınar / Eskişehir
9 – Hiranur Uçar / İstanbul
10 – Çağlar Çelik / Ankara
11 – Kerim Çınar Çalışkan / Erzurum
12 – Mehmet Özkeleş / Adana
13 – Seyfettin Korkut / Eskişehir
14 – Mehmelcon Toprak / Siirt
15 – Serdal Meliye / İstanbul
16 – Azmi Gül / İstanbul
17 – Selim Özer / Trabzon
18 – Ummahan Bayraktar / Kütahya
19 – Haydar Ekinci / Kocaeli
20 – Zeki Yener / Ankara
21 – Niyazi Enes Kutlu / Denizli
22 – Mine Albayrak / Yalova
23 – Emre Çolak / Kırklareli
24 – Hüseyin İsa / İzmir
25 – Yalçın Akman / Aydın
26 – Mert Obok / Bursa
27 – Nimet Ozdemir / Manisa
28 – Kazım Gakel / Çorum
29 – Büşra Emrebaş / Ankara
30 – Yaşar Aygören / Balıkesir

Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Kazanan Asil Talihliler
1 – Halit Altılar / Bursa
2 – İsmail Kolcu / Kahramanmaraş
3 – Handan Özdoğan / İstanbul
4 – Burcu Gülten / Kocaeli
5 – Turgut Tepeltepe / İstanbul
6 – Hasan Selek / Afyonkorahısor
7 – Selahattin Küçük / Aksaray
8 – Celal Yayla / Ordu
9 – Yusuf Gülsoy / Denizli
10 – Hacer Çiftçi / Gaziantep
11 – Erdinç Keskin / İstanbul
12 – İbrahim Aydın / Diyarbakır
13 – Mustafa Boş / İstanbul
14 – Necip Şeker / Tekirdağ
15 – Zeynep Demir / Kırklareli
16 – Sinan Arslan / Çankırı
17 – Özkan Akça / İstanbul
18 – Bayram Karadağ / İstanbul
19 – Vedat Abacı / İstanbul
20 – Ergun Alpay / Mersin
21 – Sinan Ünlü / Bursa
22 – Ahmet İnci / Adana
23 – Faruk Özyavuz / Şanlıurfa
24 – Kenan Akhan / Bitlis
25 – Gülten Geçgel / İstanbul
26 – Emre Çormon / İstanbul
27 – Ercüment Erdinç / Kırklareli
28 – Hakan Kavaktepe / İstanbul
29 – Mert Ülger / Ankara
30 – Ramazan Altıntaş / Kocaeli

YEDEK TALİHLİLER

Vespa Primavera Kazanan Yedek Talihliler
1 – Ali Müminoğlu / Bursa
2 – Büşra Karagöz / Bakıkesir
3 – Svetlana Çavaş / İstanbul

Huawei Mate 20 Kazanan Yedek Talihliler
1 – Cihan Demir / İstanbul
2 – Serdar Bıdık / Afycnkarahisar
3 – Dursun Çeliktas / Çorum
4 – Tuğba Yeğin / Karabük
5 – Muhammet Fatih Oz / Sivas
6 – Ayşenur Kanun / Adana
7 – Feyyaz Acar / İstanbul
8 – Fırat Daloğlu / İstanbul
9 – Fisun Hümeyra Orhan / İstanbul
10 – Asya Akgün / İstanbul

Ultimate Ears Hoparlör Kazanan Yedek Talihliler
1 – Pınar Özbey / İzmir
2 – Muhammed Salih Ekin / Bitlis
3 – Elif Bulut / Kocaeli
4 – Zeliha Dicle Ünal / Aydın
5 – Büşra Kaya / İstanbul
6 – Yusuf Kaya / Bursa
7 – Erdinç Türker / Ankara
8 – Yasin Can / Ankara
9 – Mustafa Gökkan / Şanlıurfa
10 – Halime Tümenci / İstanbul
11 – Oğuzhan Avşar / Ankara
12 – Meryem Özturk / İstanbul
13 – Mehmet Yıldız / Sivas
14 – Mehmet Bayrak / Sakarya
15 – Harika Zerde / Kütahya
16 – Adem Yaşar / Hakkari
17 – Ela Yurtbaş / Ankara
18 – Şengul Çevik / İstanbul
19 – Adem Ferhat Özkar / İstanbul
20 – Özcan Çinan / Ankara
21 – Berkay Eröz / Bursa
22 – Erkan Toy / Antalya
23 – Cengiz Sarıca / Tunceli
24 – Emre Çapalı / Bursa
25 – Ömer Köroğlu / Bayburt
26 – Cesim Kaya / Bursa
27 – Hüseyin Güngör / İzmir
28 – Erol Apaydın / Kahramanmaraş
29 – Özgün Taç / Bursa
30 – İshak Koç / Kırkkırelı

Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Kazanan Yedek Talihliler
1 – Kadir Murat Koç / Samsun
2 – Seher Selin Emir / Duzce
3 – Alp Giray Bozhalı / Denizli
4 – Birgül Çırak / İstanbul
5 – Tuğba Taşdemir / Kocaeli
6 – Hakkı Ayhan / Mersin
7 – Saffet Şilli / İstanbul
8 – Saime Tekin / Afyonkarahisor
9 – Tekin Çallı / Aydın
10 – Onur Kurt / Gümüşhane
11 – Enes Arab / Bursa
12 – Büşra Kaçmaz / Şanlıurfa
13 – Handan Günay / Elazığ
14 – Emre Bülüç / Antalya
15 – Ramazan Özgül / Malatya
16 – Ömer Faruk Ulucak / İstanbul
17 – Cefa Keskin / İzmir
18 – Yeliz Kozan / Denizli
19 – Süleyman Akagündüz / Duzce
20 – Aziz Özden / Niğde
21 – Atilla İnci / Bursa
22 – Onur Günaslan / İstanbul
23 – Uğur Topal / Samsun
24 – Abdullah Okay / Çorum
25 – Batuhan Sarı / Muğla
26 – Birsen Şentürk Bedir / Bursa
27 – Arzu Çatak / Şanlıurfa
28 – Yavuz Türkyılmaz / Trabzon
29 – Ercan Aydın / İstanbul
30 – Enes Güler / İzmir

Bu kampanya MPİ’nin 10.12.2018 tarih ve E.12438 sayılı izni ile TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

Share.