Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi Sonucu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi sonucu. Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi sonucu. Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi sonucu açıklandı mı. Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi kazananları…

01.04.2023 – 01.07.2023 Kampanya tarihleri arasında, BİP mobil uygulamasından cep telefonu no bilgisi ile giriş yaptıktan sonra’’ Daha Fazla ‘’bölümüne giderek, Keşfet alanında bulunan veya arama alanına BiPCLUB yazıp, BİPCLUB kanalının içerisine girip ‘‘Çekilişe Katıl ‘’ butonunu tıklayarak ad, soyad, il bilgilerini giren yeni veya mevcut üye olan, bireysel Turkcell, Vodafone, Türk Telekom hat sahiplerine, uygulama üzerinden mesaj attıkları her yeni kişi için 1 çekiliş hakkı verildi.

Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi Sonucu AÇIKLANDI – TIKLAYIN!

Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi Hediyesi

Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 1 kişi 45.999 TL APPLE IPHONE 14 PRO MAX 128 GB (Hat ve Kart Hariçtir) ikramiyesi kazanacaktır.

Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Çekiliş 14.07.2023 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır.

Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak?

İkramiye kazanan talihliler, 18.07.2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Kampanya katılım Hat sahibi olması halinde geçerli olacak. Katılımcı ve hat sahibi farklı olması halinde katılım kabul edilmeyecektir.

Turkcell BİP iPhone 14 Çekilişi Hakkında Detaylı Bilgi

Bu kampanya Bip İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler A.Ş. adına MPİ’nin 27.02.2023 tarih ve E-40453693-255.01.02-33298 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.04.2023 Saat: 00:01 – 01.07.2023 Saat : 23:59 tarihleri arasında, BİP mobil uygulamasını İOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz indirip, cep telefonu no bilgisi ile giriş yaptıktan sonra’’ Daha Fazla ‘’bölümüne giderek, Keşfet alanında bulunan veya arama alanına BiPCLUB yazıp, BİPCLUB kanalının içerisine girip ‘‘Çekilişe Katıl ‘’ butonunu tıklayarak ad, soyad, il bilgilerini giren yeni veya mevcut üye olan, bireysel Turkcell, Vodafone, Türk Telekom hat sahiplerine, uygulama üzerinden mesaj attıkları her yeni kişi için 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanya süresince katılım hakkı kazanabilmek için her ay ‘‘Çekilişe Katıl ‘’ butonu 1 kez tıklanılması gerekmektedir.)

Talihliler, 14.07.2023 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. No: 16/1 İç Kapı No:59 Şişli /İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 1 kişi 45.999 TL APPLE IPHONE 14 PRO MAX 128 GB (Hat ve Kart Hariçtir) ikramiyesi kazanacaktır.
İkramiye kazanan talihliler, 18.07.2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir.
BiP uygulamasını indirmek ücretsizdir.
Kampanya süresince katılım hakkı kazanabilmek için her ay ‘‘Çekilişe Katıl ‘’ butonu 1 kez tıklanılması gerekmektedir.
İkramiye tesliminde talihlinin hat sahibi olduğuna dair belge ibraz etmesi zorunludur.
Kampanya bireysel Turkcell, Vodafone, Türk Telekom hat sahiplerine yöneliktir.
Kampanya katılım Hat sahibi olması halinde geçerli olacak. Katılımcı ve hat sahibi farklı olması halinde katılım kabul edilmeyecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

BİP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler A.Ş, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.