Trendyol görülmemiş süper kampanya

0

trendyol.com seçkin markaları, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. trendyol.com’a üye olmak tamamen ücretsizdir. trendyol.com üzerinden satılan tüm ürünler, o markaya ait ürün kataloğunda yer alan orjinal ürünlerdir. trendyol.com, T29 Testi’nden geçen seçkin markaların sınırlı sayıdaki ürünlerini, belirli bir süre için %90’a varan indirimlerle üyelerine sunar. T29 Testi, ürünlerin ve markaların kalite/güvenirliliği test edildikten sonra siteye eklenmesi için yapılan bir testtir. trendyol.com’ da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

TRENDYOL GÜNCEL KAMPANYALARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

trendyol.com aracılığıyla satılan tüm ürünler, markaların ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir.  trendyol.com üyeliği tamamen ücretsizdir.

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

İade Adresi: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Logipark Tesisleri, Orta Mah. Öztaş Sok. No:3 Tuzla / İstanbul

Kargo ücretiniz ne kadar?

trendyol.com üzerinden verilen siparişlerde 6.99 TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

Ayrıca, aynı gün içerisinde yaptığınız ilk kargo ödemesinden sonra yapacağınız tüm 20TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavadır. Bu sayede farklı butiklerden dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.