Toyzz Shop Transformers Çekilişi

0

Toyzz Shop Transformers Çekilişi. Türkiye genelindeki tüm Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com internet sitesinden yapacağınız tek seferde 50 TL ve katları tutarındaki (her 50 TL ve katları tutarındaki alışveriş için bir adet şifre) Transformers markalı ürün alışverişlerinizden sonra; mağaza alışverişlerinde fiş/fatura üzerindeki şifreyi, www.toyzzshop.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde ise sipariş onay mailindeki şifreyi ad-soyad-adres-telefon-doğum tarihi, fiş/fatura no ve fiş/fatura tarihi bilgilerinizle birlikte www.transformerscekilis.com internet sitesindeki ilgili alana girerek çekilişe katılım hakkı kazanacaksınız.

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

Çekiliş sonucunda ;

1 adet Sony Playstation 4 Slim 500 GB Oyun Konsolu (birim değeri: 2.499,00 TL)
25 adet Yaygan Transformers marka okul çantası (birim değeri: 88,50 TL L)
50 adet MQbix MQHT570 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık (birim değeri: 62,00 TL)
100 adet Toyzz Shop Hediye Çeki* (birim değeri: 50 TL)
50 adet SMM Tekstil Transformers marka erkek çocuk tişörtü (birim değeri: 30,00 TL) hediye edilecektir.

*Toyzz Shop mağazalarından yapılan tüm alışverişlerde geçerlidir ve son kullanım tarihi 01 Mayıs 2019’dur. www.toyzzshop.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Çekiliş 20.02.2019 tarihinde noter ve Milli Piyango yetkilisi gözetiminde ve halka açık olarak gerçekleştirilecek çekiliş ile belirlenecektir.

Çekiliş sonuçları 26.02.2019 tarihinde Takvim Gazetesi’nde ve sitemiz www.kampanyavadisi.com’da yayınlanacaktır.

*İkramiye tesliminde; mağaza alışverişlerinde üzerinde şifre yazılı fiş/faturanın ibrazı zorunludur. İnternetten yapılan alışverişlerde ise fatura ile birlikte üzerinde şifrenin bulunduğu sipariş onay maili çıktısının ibrazı zorunludur.

Kampanya Koşulları

Uygunluk: İşbu Transformers Çekiliş Kampanyası (“Kampanya”), Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 23.11.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.11855 sayılı izni uyarınca düzenlenmektedir. Kampanya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden ve işbu Katılım Koşullarında (“Koşullar”) yer alan sınırlamalara dâhil olmayan gerçek kişilerin katılımına açıktır. 18 yaşından küçük olanlar, Hasbro Oyuncak San. ve Tic. A.Ş., Toypa Mağazacılık A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları düzenlenen bu çekilişe katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeleri kendilerine verilmez.

Katılımcılar sadece kendileri adına kampanyaya katılabilirler, başkası adına yapılan katılımlar geçersizdir. Katılımcılar çekilişe katılarak, Kampanya ile ilgili konularda bağlayıcı ve nihai nitelikte olan bu Koşulların bağlayıcılığını kabul etmiş olur. Kampanya tüm geçerli ulusal ve yerel yasalara tabidir.

Düzenleyici: Hasbro Oyuncak Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres: Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No: 51 Kat: 2 No: 3 Beylerbeyi, Üsküdar / İstanbul
Katılım Koşullarının Kabulü: Katılımcı çekilişe katılarak, Kampanya ile ilgili tüm konularda nihai ve bağlayıcı nitelikte olan bu Koşulları olduğu gibi ve koşulsuzca kabul etmiş olur. Çekiliş neticesinde ikramiye kazanılması, işbu Koşullarda belirtilen tüm gereksinimlerin yerine getirilmesine bağlıdır.
Süre: Kampanya 01 Aralık 2018 (saat:10.00) tarihinde başlayıp 03 Şubat 2019 (saat:22.00) tarihinde sona erecek (“Kampanya Süresi”) ve aşağıda belirtildiği şekilde gerçekleştirilecektir. Toyzz Shop mağazalarının kapanış saati 22:00 olup, şifre gönderimleri kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olarak yapılabilecek ve son şifre gönderim tarihi 13.02.2019 saat 23:59 olacaktır.

Kampanya Süreci:
Aşama Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Çekilişe Katılma Hakkı Kazanma 01 Aralık 2018 03 Şubat 2019
Web Sitesi Üzerinden Çekilişe Katılım Başvurusunda Bulunma 01 Aralık 2018 13 Şubat 2019
Çekiliş Tarihi 20 Şubat 2019 20 Şubat 2019
Çekiliş Sonuçlarının İlan Tarihi 26 Şubat 2019 26 Şubat 2019
İkramiyelerin Son Teslim Tarihi 01 Mayıs 2019 01 Mayıs 2019
Çekilişe Katılım:
Kampanya, Türkiye genelindeki tüm Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
Yukarıda belirtilen tarih aralıklarında Türkiye genelindeki tüm Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com internet sitesinden yapacağınız tek seferde 50 TL ve katları tutarındaki (her 50 TL ve katları tutarındaki alışveriş için bir adet şifre) Transformers markalı ürün alışverişlerinizden sonra; mağaza alışverişlerinde fiş/fatura üzerindeki şifreyi, www.toyzzshop.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde ise sipariş onay mailindeki şifreyi ad-soyad-adres-telefon-doğum tarihi, fiş/fatura no ve fiş/fatura tarihi bilgilerinizle birlikte www.transformerscekilis.com internet sitesindeki ilgili alana girerek çekilişe katılım hakkı kazanacaksınız.

Şifre-ad-soyad bilgilerinizden herhangi birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı kazanamayacaksınız.
Aynı şifreye ait mükerrer katılımlarınız elenecek ve ilk gönderdiğiniz şifreli katılım geçerli sayılacaktır.
Çekilişe aynı kişi tarafından birden fazla defa katılım gösterilmesi mümkündür. Ancak 1 kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Çekilişe katılarak ve bu Koşulları kabul ederek her bir katılımcı, başvuru formunda belirtilen kişinin kendisi olduğunu kabul, beyan ve garanti eder.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğunda olacaktır.
Çekilişin Yapılması ve Talihlilerin Belirlenmesi : Talihliler, 20.02.2019 tarihinde saat 11:00”da Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nin Sütlüce Mah. Bayrak Sok. NO:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, toplam katılımcı sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı toplar ve içleri gözükmeyen kürelerle değerce büyük ikramiyeden başlayarak öncelikle tüm ikramiye gruplarının asil talihlileri daha sonra yedek talihlileri noter ve Milli Piyango yetkilisi gözetiminde ve halka açık olarak gerçekleştirilecek çekiliş ile belirlenecektir.

İkramiyeler:
Kampanya kapsamında yapılacak çekiliş neticesinde talihlilere aşağıda belirtilen ikramiyeler verilecektir.
1 adet Sony Playstation 4 Slim 500 GB Oyun Konsolu (birim değeri: 2.499,00 TL)
25 adet Yaygan Transformers marka okul çantası (birim değeri: 88,50 TL L)
50 adet MQbix MQHT570 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık (birim değeri: 62,00 TL)
100 adet Toyzz Shop Hediye Çeki* (birim değeri: 50 TL)
50 adet SMM Tekstil Transformers marka erkek çocuk tişörtü (birim değeri: 30,00 TL)
*Toyzz Shop mağazalarından yapılan tüm alışverişlerde geçerlidir ve son kullanım tarihi 01 Mayıs 2019’dur. www.toyzzshop.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Çekiliş sonuçları 26.02.2019 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayınlanacaktır.

İkramiye tesliminde; mağaza alışverişlerinde üzerinde şifre yazılı fiş/faturanın ibrazı zorunludur. İnternetten yapılan alışverişlerde ise fatura ile birlikte üzerinde şifrenin bulunduğu sipariş onay maili çıktısının ibrazı zorunludur. Çekiliş sonuçlarının ilan edildiği tarihten itibaren ilk 15 gün içerisinde (13.03.2019) asil talihlilerin, sonraki 15 gün içerisinde (28.03.2019) yedek talihlilerin kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli fiş/faturaları/şifrenin bulunduğu sipariş onay maili çıktıları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Hasbro Oyuncak San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiyeler, açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın Düzenleyici tarafından “olduğu gibi” verilir. Talihliler, varsa ikramiyeye konu olan ürün ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan vergiler (ÖTV ve KDV) dışındaki tüm geçerli ulusal, bölgesel ve yerel vergilerden ve ödülün kabulü ve kullanımıyla ilişkili olarak burada sözü geçmeyen diğer maliyet ve giderler ile yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesinden sorumludur.Talihliler ikramiyeleri değiştiremez, başkasına devredemez, başkasına atayamaz veya nakde dönüştüremez, nakit karşılığını talep edemez

Muaf Tutma: Talihliler ikramiyeyi kabul ederek, Düzenleyiciyi ve ilgili yan kuruluşlarını, bağlı kuruluşlarını, tedarikçilerini, dağıtımcılarını, reklam/promosyon ajanslarını, ikramiye tedarikçilerini, ilgili ana şirketlerinin her birini ve bu şirketin görevlilerini, direktörlerini, çalışanlarını ve ajanslarını (toplu olarak “Muaf Taraflar”), çekilişe katılımdan veya ikramiyeye konu ürün veya hizmetin alınmasından, kullanılmasından ya da yanlış kullanılmasından kaynaklanan yaralanma, ölüm veya mal hasarı ya da kaybı dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak koşuluyla tüm hak iddialarına veya davalara karşı muaf tutmayı ve tazmin etmeyi kabul etmiş olur.

Uygulanacak Hukuk ve Anlaşmazlıkların Çözümü: İşbu Koşullar, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak ve bu kanunlara göre yorumlanacaktır. Kanunların izin verdiği ölçüde Kampanyaya katılmanın bir koşulu olarak katılımcı bu Kampanya, çekiliş ve/veya verilen ikramiyeler ile bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm ihtilafların çözümünde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri’nin münhasıran yetkili olacağını kabul eder.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.