The Land of Legends AVM Çekiliş Sonuçları

2

The Land of Legends AVM Çekiliş Sonuçları. The Land Of Legends AVM Tatil Çekilişi. The Land of Legends Shopping Avenue’de alışveriş yaptılar çekilişe katıldılar.

Çekiliş sonucunda 3 kişi çift kişilik Dubai Seyahati, 5 kişi çift kişilik Antalya Rixos Premium Belek Seyahati, 10 kişi çift kişilik Antalya Land of Legends Seyahati ikramiyesi kazandı.

The Land of Legends AVM Çekiliş Sonuçları 11.04.2018 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak yapılan çekilişle belirlendi.

The Land of Legends AVM Çekilişi ikramiye Kazanan talihlileri 17.04.2018 tarihli Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında ilan edildi.

Çift Kişilik Dubai Seyahati kazanan asil talihliler
YONCA KOTILOGLU / ANTALYA
DEVRİM AYAZ / ANTALYA
BARIŞ BULUT / ANTALYA

Çift Kişilik Antalya Rixos Premium Belek Seyahati kazanan asil talihliler
EMİN GÖKTUĞ ULU / İSTANBUL
MONA SHAER / ANTALYA
HARUN TEKE / DENİZLİ
BİRGÜL KIRMIZI / ANTALYA
HÜSEYİN GÜNEŞ / ANTALYA

Çift Kişilik Antalya Land of Legends Seyahati kazanan asil talihliler
ALEXANDRA KUZNETSOVAGARRETT / ANTALYA
FERİDE CENGİZ / ANTALYA
ABDURRAHİM YILDIZ / ANTALYA
SELVER ÖZTÜRK / ANTALYA
FATMA GUL COSGUNGÖNÜL / ANKARA
MUTLU DURMAZ / ANTALYA
DERYA YILDIRIM / ANTALYA
GÜL UYSAL / ANTALYA
ZEHRA KELEBEK / ANTALYA
KÜBRA ÇALLI / ANTALYA

YEDEK TALİHLİLER

Çift Kişilik Dubai Seyahati kazanan yedek talihliler
ÖZGEN ÜLKER ERTEM / İSTANBUL
ŞÜKRÜ PANCAR / AFYON
OSMAN AKSU / ANTALYA
SEVAL İLGÜN / İZMİR
HAKAN HAGGUİ / ANTALYA
BURAK ŞİMŞEK / ANTALYA

Çift Kişilik Antalya Rixos Premium Belek Seyahati kazanan yedek talihliler
AREF SAGHARİ / ANTALYA
NAİDA AKKUŞ / ANTALYA
YELİZ SATAR / İSTANBUL
SEDA GÜÇLÜ AĞAÇ / DENİZLİ
İBRAHİM ASLANYÜREK / YOZGAT

Çift Kişilik Antalya Land of Legends Seyahati kazanan yedek talihliler
CANAN SAVCIOĞLU / ANTALYA
CEREN DEDEOĞLU ÖZCAN / MUĞLA
DENİZ BÜLBÜL / ANTALYA
BURCU TUNÇ ŞAHBAZ / ANTALYA
ALİ PAQHİZADE / ANTALYA
ÖZGÜR ERYİĞİT / ANTALYA
ÜZER GABRİELLE / ANTALYA
FADİME SARITEKELİ / ANTALYA
TURAN KÖSE / ANTALYA
ZEYNEP BEDEL / ANTALYA

Asil talihliler 02.05.2018 tarihine kadar, yedek talihliler 17.05.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/faturası/e-faturası ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

The Land Of Legends AVM Tatil Çekilişi

Bu kampanya Eko Temalı Parklar Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 17.01.2018 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.632 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

27.01.2018(saat:10.00)-01.04.2018(saat:22.00) tarihleri arasında Antalya ilinde bulunan The Land of Legends AVM içindeki tüm mağazalardan (The Land of Legends AVM içinde bulunan bankalardan/atm’lerden ve otoparktan alınan makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, eczane-ilaç harcamaları, ürün değişim fiş/faturaları, gift kart/hediye çeki veya puan ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri hariçtir) aynı gün içerisinde toplamda 250-TL ve katları tutarında (her 250-TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, kampanya standına gidip fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. (Kampanya bitiş tarihi 01.04.2018 saat:22.00 olup, katılım noktasından son e-fatura giriş tarihi 03.04.2018 saat:21.00’dir.)

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.

Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi vb.) belgeler geçerli değildir. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Fiş/fatura/e-faturanın avm içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur.

AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı The Land of Legends AVM mağazalarından yapılan) kampanyaya dahil edilmez. Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura ile katılımda, e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir.

Ürün iadesinde, kasa fişi/fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir. Katılımcılar fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Çekilişte 3 kişi; çift kişilik Dubai Seyahati (19-22 Haziran 2018 tarihleri arasında Rixos The Palm Dubai Otelde 3 gece 4 gün çift kişilik deluxe odada yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği dahil) konaklama, talihlinin bulunduğu yere en yakın havaalanından Dubai’ye ve Dubai’den bulunduğu yere en yakın havaalanına gidiş-dönüş ekonomi sınıfı aktarmalı uçak bileti ve zorunlu sağlık seyahat sigortası dahildir. Seyahat, talihlinin bulunduğu şehire Dubai seferi yapan en yakın havaalanında başlar ve biter. En yakın havaalanına olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri yurt dışına çıkış fonu ve yukarıda belirtilmeyen öğünler ile şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihliye aittir.) (birim değeri: 3.840,00 TL), 5 kişi; çift kişilik Antalya Rixos Premium Belek Seyahati (20-22 Haziran 2018 tarihleri arasında Antalya Rixos Premium Belek otelde 2 gece 3 gün çift kişilik odada herşey dahil (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ve içecekler dahil) konaklama, talihlinin bulunduğu yere en yakın havaalanından Antalya’ya ve Antalya’dan bulunduğu yere en yakın havaalanına gidiş dönüş yurtiçi ekonomi sınıfı aktarmalı uçak bileti, Havalimanı-Otel-Havalimanı transfer ücretleri dahildir. Seyahat talihlinin bulunduğu ile en yakın havaalanında başlar ve biter. En yakın havaalanına olan ulaşım, şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihliye aittir.) (birim değeri: 2.231,99 TL), 10 kişi; çift kişilik Antalya Land of Legends Seyahati (20-22 Haziran 2018 tarihleri arasında Antalya Land of Legends otelde 2 gece 3 gün çift kişilik odada yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemekleri dahil) konaklama, talihlinin bulunduğu yere en yakın havaalanından Antalya’ya ve Antalya’dan bulunduğu yere en yakın havaalanına gidiş dönüş yurtiçi ekonomi sınıfı aktarmalı uçak bileti dahildir. Seyahat talihlinin bulunduğu ile en yakın havaalanında başlar ve biter. En yakın havaalanına olan ulaşım, yukarıda belirtilmeyen öğünler, şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihliye aittir.)(birim değeri:1.819,97 TL)

Çekiliş 11.04.2018 tarihinde saat 14.00’te Kadriye Mah. Atatürk Cad. No:104/1-2 07500 Serik/Antalya adresinde bulunan The Land of Legends AVM ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 17.04.2018 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Eko Temalı Parklar Turizm İşletmeleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Asil talihliler 02.05.2018 tarihine kadar, yedek talihliler 17.05.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/faturası/e-faturası ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Eko Temalı Parklar Turizm İşletmeleri A.Ş, Fine Otel Turizm İşletmecilik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd . Şti. çalışanları ile The Land of Legends AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, güvenlik, temizlik ve teknik elemanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.