Tekira AVM Toyota C-HR Çekilişi sonucu

0

Tekira AVM Toyota C-HR Çekilişi sonucu açıklandı. Tekirdağ Tekira AVM’nin 10. yılına özel aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri harcama yapanlar, çekilişle Toyota C-HR Hybrid kazanma şansı yakaladı.

16 Temmuz 2018 – 31 Ekim 2018  tarihleri arasında Tekirdağ ilinde bulunan Tekira AVM içindeki tüm mağazalardan aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak danışma standına gelip fiş/faturalarını ibraz eden O Kart sahibi müşterilerine çekilişe katılım hakkı verildi.

 

Tekira AVM Toyota C-HR Çekilişi sonucu İÇİN TIKLAYIN!

 

Tekira AVM Toyota C-HR Çekilişi 06 Kasım 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açık olarak yapıldı.

Tekira AVM Çekilişi Sonucunda 1 kişiye Toyota C-HR 1.8 Hybrid 4×2 Advance e-CVT 2018 model otomobil ikramiyesi verildi.

Tekirdağ Tekira AVM Çekiliş sonuçları 10.11.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nden ve bu sayfada yayınlandı

İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Tekira AVM Toyota C-HR Çekilişi

Bu kampanya Klepierre Gayrimenkul Yönetimi ve Yahnm Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.07.2018 tarih ve 24951361- 255.01.02-E.7007 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

16.07.2018 (10.00) – 31.10.2018 (22.00) tarihleri arasında Tekirdağ ilinde bulunan Tekira AVM içindeki tüm mağazalardan(Tekira AVM içerisinde bulunan ATM’lerden alınan her türlü makbuz, döviz bürosu alım-satım fişleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, CarrefourSA Altınbaş, Atasoy mağazalarından yapılan sarrafiye alışverişleri hariç) aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak danışma standına gelip fiş/faturalarını ibraz eden O Kart sahibi müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, kart no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

Kampanyaya sadece O KART sahibi tüketiciler katılabilir. Ad-soyad bilgisi eksik veya kayıtlı olmayan O Kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. O KART sahibinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.

Katılımcılar fiş faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Mali değeri olmayan fişler, bilgi fişleri, tahsilat makbuzları ve ürün değişim faturaları geçerli değildir.

E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.

Çekiliş; 06.11.2018 tarihinde, saat 15:00’da Tekira AVM giriş katı- Aydoğdu Mah. Hükümet Cad. No 248/A Tekirdağ adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır.

Çekilişte 1 kişiye, Toyota C-HR 1.8 Hybrid 4×2 Advance e-CVT 2018 model otomobil (fiyatı:150.200.-TL) ikramiyesi verilecektir.

İkramiyenin özellikleri belirtilen içeriktedir. Görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş sonuçları 10.11.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Klepierre Gayrimenkul Yönetimi ve Yatırım Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye kazanan asil talihlinin 25.11.2018 ve yedek talihlinin 10.12.2018 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura, bilgisayar çıktım ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine, ya da Umut Çekiliş ve Tanıtım’a şahsen başvurmaları gereklidir. Talep edilen belgeleri belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. Başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

İkramiyelerin son teslim tarihi 11.12.2018’dir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

18 yaşından küçükler ile Klepierre Gay. Yön. ve Yat. Tic. A.Ş., Pronet Güv. ve Dan. Hiz. A.Ş., Tepe Servis ve Yön. A.Ş., FMS Temizlik, Umut Çekiliş çalışanları, Tekira AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları ve her türlü tüzel kişiler kampanyaya katılamazlar.

Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, tüm vergi, harcama ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Bilgi için; www.tekira.com.tr

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.