Sur Yapı Marka AVM Jeep Çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sur Yapı Marka AVM Jeep Çekilişi. Sur Yapı Marka AVM Jeep Çekilişi sonucu. Sur Yapı Marka AVM Jeep Çekilişi Açıklandı mı…

01.10.2022 (10.00)-29.03.2023 (22.00) tarihleri arasında Bursa ilinde bulunan Suryapı Marka AVM içindeki mağazalardan tek seferde 300.-TL ve katları tutarında alışveriş yapıp bilgilerini eksiksiz  bireysel müşterilere sistem içinde kayıt ve kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Sur Yapı Marka AVM Çekilişi Hediyeleri

1 kişiye; JEEP RENEGADE S7 LONGITUDE SPORT 1.3 150HP DCT 2022 MODEL OTOMOBİL (839,562,00 TL) ve SIESTA S-LİNE ELİT MODEL KARAVAN (171.100,00 TL) birlikte ikramiye olarak verilecektir.

Sur Yapı Marka AVM Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Sur Yapı Marka AVM Çekilişi 08.04.2023 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır.

Sur Yapı Marka AVM Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş sonuçları 12.04.2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Fiş/fatura/e-arşiv faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Sur Yapı Marka AVM Jeep Çekilişi hakkında detaylı bilgi

Bu kampanya; Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 19.09.2022 tarih ve E-58259698-255.01.02-E.24676 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
01.10.2022 (10.00)-29.03.2023 (22.00) tarihleri arasında Bursa ilinde bulunan Suryapı Marka AVM içindeki mağazalardan (Suryapı AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve taahhütlü telefon vb. alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, eczane-ilaç, ziynet altın(tam, yarım, çeyrek, gram, külçe vb.) alışverişleri, ürün değişim fiş/fatura/earşiv faturaları, gift kart/hediye çeki ile yapılan alışverişler hariçtir) tek seferde 300.-TL ve katları tutarında (her 300.-TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak dilerse AVM içindeki kampanya standına gelerek fiş/fatura/earşiv faturaları ibraz ederek kayıt işleminin kampanya standındaki ilgili personel tarafından yapılmasını sağlayan veya dilerse kampanya.suryapimarkaavm.com.tr (ücretsiz) internet sitesine girip; ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra alışveriş fiş/fatura/earşiv faturasının fotoğrafını (fiş/fatura/e-arşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem içinde kayıt ve kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.
Çekiliş hakları bildirimi; hem avm içindeki kampanya standına gelerek kayıt yaptıranlara hem de kampanya.suryapimarkaavm.com.tr (ücretsiz) internet sitesine girip yükleyen tüketicilerin kayıtlı cep telefonuna kura numarası olarak sms ile yapılacaktır. Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.
Katılımlarda ad, soyad, GSM no, fiş/fatura/earşiv fatura no ve tarihi bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya standından AVM çalışma saatleri içinde kayıt yapılabilir. kampanya.suryapimarkaavm.com.tr internet sitesinden fiş/fatura/earşiv fatura girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup sisteme son fiş/fatura/earşiv fatura gönderme tarihi 01.04.2023 (23.59) dir.
Kampanya standından yapılan veya kampanya.suryapimarkaavm.com.tr internet sitesine girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/fatura/earşiv faturanın okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve kampanya standına ibrazı veya kampanya.suryapimarkaavm.com.tr internet sitesine yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya standından yapılan ve sisteme yüklenen fiş/fatura/earşiv faturalar sistem içinde birlikte değerlendirilerek aynı fiş/fatura/earşiv fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura/earşiv fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse, bu durum sebebi ile birlikte sms olarak tüketiciye bildirilir.
Tüm katılımlar için ayrıştırma ve fiş/fatura/earşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra başarısız katılım yapanlara “Başarısız Katılım” bilgisi ve başarılı katılım yapanlara ise “Başarılı Katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk başarılı katılıma 1’den başlayarak takip edere sıra numarası verilecektir) tüketiciye sisteme kayıtlı olan cep telefonundan sms ile bildirilecektir. Tüketici; kampanya standına gelip talep ederek ya da kampanya.suryapimarkaavm.com.tr‘daki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir. Çekiliş; 08.04.2023 tarihinde, saat 14:00’da, Odunluk Mah. Mihraplı Cad. No:6/A Nilüfer/Bursa adresinde bulunan Suryapı Marka AVM ortak alanında, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık olarak yapılacak olup, 1 kişiye; JEEP RENEGADE S7 LONGITUDE SPORT 1.3 150HP DCT 2022 MODEL OTOMOBİL (839,562,00 TL) ve SIESTA S-LİNE ELİT MODEL KARAVAN (171.100,00 TL) birlikte ikramiye olarak verilecektir. Çekiliş sonuçları 12.04.2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
Görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 27.04.2023 ve yedek talihlilerin 12.05.2023 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları fiş/fatura/earşiv faturaları ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine başvurmaları gereklidir. Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini teslim alamaz. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. İkramiye son teslim tarihi 15.05.2023. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-arşiv fatura ibraz ve teslimi zorunludur. Fiş/fatura/e-arşiv faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.
Suryapı Marka AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Suryapı Marka AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) kampanyaya dahil edilemez. Mali değeri olmayan belgeler, bilgi fişi, sipariş fişi, tahsilat makbuzu, seyahat acentelerinin verdiği voucher geçerli değildir. E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur. İskonto, indirim, puan, promosyon vb uygulanan faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve dip toplama göre çekiliş hakkı verilir. kampanya.suryapimarkaavm.com.tr internet sitesi, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir. 18 yaşından küçükler ile Suryapı Marka AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM güvenlik, temizlik ve teknik personelleri, her türlü tüzel kişiler ve şahıs şirketleri dahil her türlü şirketler, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş., Omegadata Yazılım Eğt. Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti Ve Umut Çekiliş çalışanları kampanyaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Kampanya için detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen kampanya.suryapimarkaavm.com.tr internet sitesindeki katılım koşulları ve aydınlatma metnini okuyunuz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.