Samandağspor Çekiliş Sonuçları 2021

0

Samandağspor Çekiliş Sonuçları 2021. Samandağspor Çekiliş Sonuçları 2020. Samandağspor Çekiliş Sonuçları Ne zaman Açıklanacak. Samandağspor ve Meydanspor’dan Çekiliş hakkında açıklama geldi. Çekilişin sonuçları bu sayfada.

Samandağspor’un çekiliş piyangosunda 1 kişi Toyota Corolla marka araç kazanacak, Meydanspor’un çekiliş piyangosunda ise 1 talihli Fiat Florino Combi Eko Pop marka otomobil ikramiyesinin sahibi olacaktır.

SAMANDAĞSPOR ÇEKİLİŞ SONUCU AÇIKLANDI! SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

2021 MEYDANSPOR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SAMANDAĞSPOR VE MEYDANSPORDAN ORTAK AÇIKLAMA…

SAMANDAĞSPOR VE MEYDANSPOR’DAN Bilet alan değerli sporseverler. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 virüsünün son zamanlarda ciddi bir şekilde HATAY ve Samandağında ve bir çoğumuzun ailesi ve yakın çevresinde Karantinaların yanında ciddi sayıdaki ölümlerin olmasından neden olmuştur.

Samandağında insanlarımız haklı olarak elden geldiğince eve kapanmıştır. Bu yüzden Son 1 aydır Samandağ halkıyla iletişim kuramadık. Hatta SAMANDAĞSPOR Kulüp müdürümüz Muhyittin Kaynak 20 gündür yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir. Tüm ölenlerimize başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun diyoruz. Tedavileri devam eden hastalara acil şifalar diliyoruz…

Bu olumsuz durumlar yaşanırken futbol Kulüplerinin etkilenmemesi mümkün değildi..Bu zorlu süreci atlatmak ve çocuklarımıza daha iyi bir spor ortamı yaratmak için çalışmalarımız devam etmiştir. Bu anlamda kulüplerin tek geliri olan çekilişimizde yaşadığımız bu pandemi sürecinin daha da kötüye gitmesi ve yasakların da başlaması biletlerimizin çoğunun elimizde kalmasina neden olmustur.Bu zorlu süreci atlatabilmek için Samandağspor ve Meydanspor yönetimi olarak kaymakamlıktan çekilişin 15 ŞUBAT’a ertelenmesi için talepte bulunduk.

Sağolsun kaymakamımız Sayın Murat KÜTÜK Konuya olumlu bakmıştır.Biz kulüplerde kaymakamlıktan aldığımız yazıyı milli piyangoya gönderdik.

Milli piyangoda zaten NOTER huzurunda yapılacak çekilişte hiç kimsenin mağdur olmayacağını belirterek çekilişin 15 ŞUBAT 2021 aynı yerde ve saatte yani Çarşı AVM de bulunan BY ASLAN sanat merkezinde saat 17.30’da herkesin izleyecebileği ve halka açık bir şekilde yapılacaktır.

BU ERTELEMEDEN DOLAYI HALKIMIZDAN ANLAYIŞ BEKLİYORUZ. BU GENÇLER HEPİMİZİN. BU ZORUNLU ERTELEMEDEN DOLAYI HALKIMIZDAN ÖZÜR DİLİYORUZ.

Tek amacları gençlerimize iyi bir spor ortamı yaratmak ve sporcu yetiştirmek olan kulüplerimize her zaman desteğini sunan Samandağ halkından tekrar özür diliyor ve anlayışları için teşekkür ederiz…

NOT: Alınan tüm biletler 15 ŞUBAT’a geçerlidir..15 ŞUBAT’ta yapılacak çekilişimiz sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacaktır.Sonuçları bütün yerel medyada ve sosyal medyada yayınlanacaktır…

 

SAMANDAĞ ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI BU SAYFADAN DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Samandağspor ve Meydanspor araç Çekilişin sonuçlarını bu sayfadan da takip edebilirsiniz.

Samandağspor’un çekiliş piyangosunda 1 kişi Toyota Corolla marka araç kazanacak, Meydanspor’un çekiliş piyangosunda ise 1 talihli Fiat Florino Combi Eko Pop marka otomobil ikramiyesinin sahibi olacaktır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.