Reckitt Benckiser Bahar Kampanyası çekiliş sonuçları

1

Reckitt Benckiser Bahar Kampanyası çekiliş sonuçları. Bu kampanya MPİ’nin 18.02.2020 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.1623 sayılı izniyle düzenlenmiştir. 15.05.2020 tarihinde yapılan çekilişe 1.381 katılım gerçekleşmiştir.

İkramiye kazanan asil talihlilerin ikramiyelerini almak için 04.06.2020 tarihine kadar; yedek talihlilerin 19.06.2020 tarihine kadar ikramiye kazandıkları fişleri, kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok.No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Bu tarihlere kadar başvurmayan ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Adresi eksiksiz olan talihlilere taahhütlü posta ile bildirim yapılacaktır.

Postada meydana gelen gecikmelerden Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş. sorumlu değildir. Adres bilgileri eksik veya bilinmeyen talihliler adına bu ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye son teslim tarihi 30.06.2020’dir. ÖTV ve KDV hariç olmak üzere; Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar ikramiye kazanan talihlilere aittir.

Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez .

ARÇELİK 7103 DY 7 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ ASİL TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 HATİCE DEMİRKAYA KONYA
2 AHMET YOLDAŞ GÖLGELİOĞLU ANKARA
3 FATİH ATEŞ KOCAELİ
4 CENGİZ KARINCA ANKARA
5 SEVGİ ÖZDEMİR İSTANBUL
6 HALİT ÖZTAŞ ADANA
7 RUKİYE OKUTKAN İSTANBUL
8 EMİNE GENÇ DÜZCE
9 MUHYETTİN AKTÜRK ADANA
10 GULAY YİLMAZ ANKARA
11 ALİ ATA DENİZLİ
12 AHMET OĞUREL ADANA
13 LEYLA ÖZTAŞ ADANA
14 ARİF KAHRAMAN ANKARA
15 ALİ OSMAN SİNCAR ADANA
16 MUHAMMED AYAŞ ADANA
17 AHMET DAL İSTANBUL
18 TAYFUN ALİ TAŞPINAR İSTANBUL
19 NEZAHAT ÖZKAN ANKARA
20 TOLGA ŞEKER MERSİN
21 MEHMET ALİ ÖNEN ADANA
22 UĞUR ÖSÜN İSTANBUL
23 BURHAN YAŞA BURSA
24 ESRA BELİNDİR ADANA
25 MUSTAFA KAHRAMAN ANKARA

ARÇELİK S 3645 C ELEKTRİKLİ ÇUBUK SÜPÜRGE ASİL TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 KASIM AYDIN ADANA
2 ORHAN GÜLTEKİN ESKİSEHİR
3 HALİL OĞUREL ADANA
4 İLHAN AYDIN ANKARA
5 FARUK PAYDAR ÇORUM
6 ZÜBEYDE ÇAKIR ANKARA
7 SAFİYE. KÜÇÜKER ANKARA
8 YELİZ EREN ANKARA
9 MÜŞERREF ALINAK KONYA
10 BASRİ TURAN ADANA
11 HİCRAN OĞUREL ADANA
12 HATİCE BALOĞLU MERSİN
13 ARKIN CANLIKAL ADANA
14 HÜSEYİN KORKMAZ ANKARA
15 NEŞE YENER ANKARA
16 EBRU ÇİFCİ ADANA
17 SERKAN GÜL İSTANBUL
18 ÇEŞMİNAZ KAHRAMAN ANKARA
19 SÜLEYMAN KURT ADANA
20 SİBEL ERTUĞRUL USTA İSTANBUL
21 ÖMER ZAFER KARAARSLAN KONYA
22 MEHMET SUKRU EREN ANKARA
23 MUSTAFA ÖZER KONYA
24 SEMA CANVEREN KOCAELİ
25 FADİME ÇELİK KONYA
26 SAİT NOYAN ADANA
27 HAKAN ÇİFCİ ANKARA
28 AYTEN OĞUREL ADANA
29 BARLAS YENER ANKARA
30 FATMA AKSÖZ ADANA
31 TUNCEL ALEMDAR İSTANBUL
32 DERYA AYDIN ANKARA
33 HANİFİ BALOĞLU MERSİN
34 SERAP AY İSTANBUL
35 YUSUF AYDIN ADANA
36 HALİME BUCAK İSTANBUL
37 ARZU TOPCU ANKARA
38 SANİYE KAHRAMAN ANKARA
39 MERVE SORAR MERSİN
40 AYŞE KARABULUT ÇORUM
41 SÜLEYMAN NOYAN ADANA
42 ATAKAN SARIOĞLU MERSİN
43 AHMET AKTÜRK ADANA
44 MURAT CEBECİ ANKARA
45 MEHMET ATA KURT ADANA
46 NEVİN BENLİ ANKARA
47 HADİCE OĞUREL ADANA
48 MURAT ŞEN IZMİR
49 SERPİL MUTLU İSTANBUL
50 MURAT ÖSÜN İSTANBUL

ARÇELİK K 3281 C YENİ PLASTİK ÇAY MAKİNESİ ASİL TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 ABDULKADİR KURT ADANA
2 AYDIN DURMAZ İSTANBUL
3 ADVİYE ÖZALTIN İSTANBUL
4 ORHAN ERSÖZ ESKİSEHİR
5 AYDIN BENLİ ÇORUM
6 ÖZGÜR ÇELİK İSTANBUL
7 MUHAMMET SALIK İSTANBUL
8 HAKAN ORAL ANKARA
9 SALİH DÖNMEZ BURSA
10 YAŞAR ZÖĞ BURSA
11 HİCRAN ÇAĞLAR İSTANBUL
12 DURMUŞ GİLİK MERSİN
13 EMİNE AKSÖZ ADANA
14 FATİH BALOĞLU MERSİN
15 SAVAŞ ÖSÜN İSTANBUL
16 ALİ ÖZKAN ANKARA
17 SERCAN YILDIZ MERSİN
18 TEVFİKE KURT ADANA
19 EBRU YILDIZ MERSİN
20 ABDÜLHAKİM MUTLU İSTANBUL
21 YEŞİM SARIÇAM MERSİN
22 İBRAHİM DENİZLİ İSTANBUL
23 İBRAHİM TURAN ADANA
24 ŞEYHMUS NOYAN ANKARA
25 ABDULLAH AYDIN ANKARA
26 SÜHEYLA BALOĞLU MERSİN
27 İBRAHİM YENER ANKARA
28 TURGUT ÖZCAN KİLİS
29 MENŞURE DİDEM KÜÇÜK İSTANBUL
30 MÜZEYYEN KAHRAMAN ANKARA
31 SÜLEYMAN UYANIK ADANA
32 SERKAN GÜZEL ANKARA
33 BALKIZ YILDIZ MERSİN
34 MELİKE CANKAR ÇORUM
35 ZEYNEP AYDIN ANKARA
36 GÜLŞAH ŞEKERALMAZ ANKARA
37 TEKİN ÖZMEN İSTANBUL
38 REFİK KAHRAMAN ANKARA
39 TALHA ATEŞ KOCAELİ
40 HANİFE EREN ANKARA
41 SİBEL ATASAYAR KOCAELİ
42 ADEM FİRİN KAYSERİ
43 HAFİZE KARAGÖZ ANTALYA
44 İBRAHİM ETHEM İÇTEN ANKARA
45 NESLİHAN EKŞİ İSTANBUL
46 BİLAL OĞUREL ADANA
47 SEDAT ÖSÜN İSTANBUL
48 OSMAN BAŞTAGÜL ADANA
49 ŞEYMA ALEMDAR İSTANBUL
50 FADİME GENÇ DÜZCE
51 CANSEV KARAKUŞ YALOVA
52 YAŞAR ERKEK KONYA
53 SUNA ŞENER İSTANBUL
54 GÖKHAN CAN YILDIZ MERSİN
55 ELİF KAHRAMAN ANKARA
56 ASLIHAN KAHRAMAN ANKARA
57 SÜLEYMAN KARAGÖZ ANTALYA
58 NEDİM BERK İÇTEN ANKARA
59 MEHMET ELKATMIS DÜZCE
60 FATMA BETÜL ZÖĞ BURSA
61 FATMA GİLİK MERSİN
62 LEYLA AKTÜRK ADANA
63 RIDVAN OĞUREL ADANA
64 MEHMET GİLİK MERSİN
65 MURAT İLBAY ANKARA
66 MUSTAFA BAŞTAGÜL ADANA
67 HASAN EROL DİNGİL ANKARA
68 TURGAY BULUT ANKARA
69 HAKAN KARAOĞLAN İSTANBUL
70 ATAKAN KARAGÖZ ANTALYA
71 SERKAN KÖYBAŞI ANKARA
72 ÖZKAN ÜNAL BURSA
73 ERCÜMENT AVŞAR ANTALYA
74 ŞEFİK KAHRAMAN ANKARA
75 OZAN ŞEN IZMİR
76 BİLAL ŞİMŞEK ANTALYA
77 FATMA NOYAN ADANA
78 FATMA NUR BENLİ ÇORUM
79 ESME SORAR ADANA
80 MUHAMMED NURULLAH KARABAY İSTANBUL
81 DERYA TORE SAMSUN
82 SELCUK İŞÇİ ANKARA
83 MURAT BELİNDİR ADANA
84 BURAK YENER ANKARA
85 TANER SARIÇAM MERSİN
86 GÖKHAN ALPAY RİZE
87 İMDAT BAŞTÜRK ANTALYA
88 MEHMET TURAN ADANA
89 NECDET TAYLAN İSTANBUL
90 MEHMET ÖZKAN ANKARA
91 KÜBRA EREN ANKARA
92 LEYLA BALAK İSTANBUL
93 HALİL İBRAHİM SİNCAR ADANA
94 LÜTFİYE KUYUGÖZ MERSİN
95 SEVDA ÖZEN ANKARA
96 MERYEM ANLAS İSTANBUL
97 ÖNDER AKCA USAK
98 HAMZA UTKU UYAR ADANA
99 FATİH ACUN ANKARA
100 HALİL İBRAHİM KARAOĞLAN İSTANBUL

TEMİZLİK SETİ (TEMİZLİK KOVASI+MOP SET) ASİL TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 MAHMUT TURAN ADANA
2 YASİN ERKUT İSTANBUL
3 İSMAİL KÜÇÜKBULUT İSTANBUL
4 AYHAN ŞEKERALMAZ ANKARA
5 SEBİLE KARAGÖZ ANTALYA
6 BERNA YİĞİT BURSA
7 ESİN CANDAN ANTALYA
8 KERİM YILDIZ MERSİN
9 SEZER DOĞAN ESKİSEHİR
10 HANİFE İSKENDEROGLU ANKARA
11 SEDAT DUMAN ANTALYA
12 TUĞÇE BAYIK İSTANBUL
13 SATI KARAKAŞ ANKARA
14 YÜKSEL EREN ANKARA
15 ELMAS PAYDAR ÇORUM
16 KADİR BOZKURT İSTANBUL
17 ORHAN MUTLU İSTANBUL
18 PINAR KESKİN İSTANBUL
19 MEHMET KESİK KOCAELİ
20 MEHMET CEBECİ ANKARA
21 İBRAHİM ÖZDERE GAZİANTEP
22 MEHMET ALİ MENDİ IZMİR
23 ATA KARAGÖZ ANTALYA
24 MEHMET YOLCU BURSA
25 FURKAN KUZUCU İSTANBUL
26 AYSEL TOPCU ANKARA
27 ERDOĞAN GEYİK ANKARA
28 ZEYNEP ATEŞ KOCAELİ
29 ORHAN KÖKCE ESKİSEHİR
30 ATACAN KARAGÖZ ANTALYA
31 TURKAN GUNER KOCAELİ
32 BAKİ KARAKUŞ YALOVA
33 SUAT EMRE AKIN İSTANBUL
34 SEMİH TUNÇ BURSA
35 ÖZLEM MIZRAK İSTANBUL
36 GÖKBEN GÖKTAŞ KOCAELİ
37 BAĞDEGÜL BAŞCI BURSA
38 DEMET İŞÇİ ANKARA
39 AYHAN KARABAŞ USAK
40 TUĞÇE ÜNAL BURSA
41 KÜRŞAT EPÖZTÜRK İSTANBUL
42 SERHAT KAHRAMAN ANKARA
43 ESRA ÖZKAYA İSTANBUL
44 MURAT AYMAZ ANKARA
45 BİLAL SORAR İSTANBUL
46 ENGİN ERGÜN ANKARA
47 MERVE KAZAN ANKARA
48 YILMAZ ŞENER KOCAELİ
49 KEMAL EBİK ANKARA
50 MEHMET ÇELİK İSTANBUL
51 CENGİZ KEŞEN İSTANBUL
52 ZEYNEP AKKOYUN İSTANBUL
53 CEMİLE İLANLI ANKARA
54 RAFET BEBEK KONYA
55 MEMDUH CANDAN ANTALYA
56 GÜLER BÜYÜKKARABAŞ ESKİSEHİR
57 SERKAN ALTIOK İSTANBUL
58 AYŞE TURAN ADANA
59 ESRA NAZAN ERBOZ İSTANBUL
60 ÖZLEM GÜNEŞ İSTANBUL
61 HASAN HÜSEYİN KESKİN ÇORUM
62 TOLGAHAN KAHRAMAN ANKARA
63 AYŞE ÜNLÜ ÇORUM
64 NORAYDA ÖSÜN İSTANBUL
65 SERDAR MUMYAKMAZ AFYON
66 ANIL ŞEKER MERSİN
67 DURAN ÇELİK KONYA
68 MUALLA OCAKTAN İSTANBUL
69 DEMET ÜNSAL MERSİN
70 DOĞUKAN DİNGİN ANKARA
71 ECE AKGÜL BURSA
72 HANIM TURAN ADANA
73 SEVDA GUNER KOCAELİ
74 SEBAHAT BEYOĞLU BURSA
75 SABIR DİRİCAN İSTANBUL
76 ADİLE ÖZERCAN İPEK IZMİR
77 HATİCE HAVAKARA İSTANBUL
78 ABDULLAH ÖZMEN İSTANBUL
79 EMİNE PAYDAR ÇORUM
80 MUSTAFA SALİH ZOG BURSA
81 SERAP EBİK ANKARA
82 SEYDİ BEKİR ERSÖZ ESKİSEHİR
83 BESİM GÜRDAL İSTANBUL
84 ESRA KARABAY İSTANBUL
85 SELİM GENCER ÇORUM
86 ERSİN TOPCUOĞLU İSTANBUL
87 RESUL CEYHAN TOKAT
88 SEZGİN ZİLEK İSTANBUL
89 MURAT ÇABUK ANKARA
90 MEHMET BİLEN KONYA
91 TUNAHAN KARTAL KONYA
92 ŞEMSİ ÖZER KONYA
93 MUSTAFA HAVAKARA İSTANBUL
94 MEHMET KÖSE İSTANBUL
95 YASEMİN SAYGI IZMİR
96 GÖKŞEN ÖSÜN İSTANBUL
97 PINAR TÜRKMEN EKEN KOCAELİ
98 GÜLTEN ÜNAL BURSA
99 METE AHISKA İSTANBUL
100 SUAT ÖSÜN İSTANBUL
101 HÜSEYİN ÖZTAŞ ADANA
102 HAKAN ÖSÜN İSTANBUL
103 AYTAÇ DÖNMEZ BURSA
104 AYSE GUMRUK KOCAELİ
105 KADRİYE KURT ADANA
106 DOĞAN KARADAĞ İSTANBUL
107 HASİBE KAHRAMAN ANKARA
108 ÖZKAN SEVCAN ANKARA
109 GÜLSÜM MUTLU İSTANBUL
110 FERHAT KARA İSTANBUL
111 ADİYVE İLBAY ANKARA
112 SEMA SAYDAM İSTANBUL
113 ENVER ANLAŞ İSTANBUL
114 FİGEN SARIÇAM MERSİN
115 YILDIZ GÜRDAL İSTANBUL
116 MURAT KIRAÇ İSTANBUL
117 ZEKİ BENLİ ANKARA
118 ERKAN AKKOYUN İSTANBUL
119 ÖMER ÖZTÜRK İSTANBUL
120 TEVFİK TULUM ANKARA
121 NİLAY PORSUK IZMİR
122 KUTSAL DESTEGÜL IZMİR
123 HARUN SORAR MERSİN
124 SULTAN SEZİN SARIÇAM MERSİN
125 FARHA GÜRDAL İSTANBUL
126 CANER OKUTKAN İSTANBUL
127 AYNUR ÖZDEMİR İSTANBUL
128 YASEMİN ÖSÜN İSTANBUL
129 YASEMİN YÜKSEL MERSİN
130 GÜLŞEN İNCE KONYA
131 MEHMET AVCI İSTANBUL
132 TOGAY ÖZKAN ANKARA
133 FATMA ESEN İSTANBUL
134 ENES ÇİÇEK İSTANBUL
135 BESNA TURAN ADANA
136 ZEYNEP TURAN ADANA
137 MEHMET EMİN ŞENSES İSTANBUL
138 NUR OCAKTAN İSTANBUL
139 FEYZA ZEYNEP BAŞMANAV BURSA
140 FATMA ŞEKER MERSİN
141 MURAT ERBOZ İSTANBUL
142 ŞAZİYE AY İSTANBUL
143 FİRDEVS YAŞAR BURSA
144 SAİM HAVAKARA İSTANBUL
145 İMDAT ÖRÜM BURSA
146 HAKKI BENLİ ANKARA
147 TOLGAHAN TÜRK KARABÜK
148 ZEYNEP SEVCAN ANKARA
149 MEHMET BEZİRKAN İSTANBUL
150 MELİSSA TULUM ANKARA
151 TANER ALTINOVA KOCAELİ
152 NURGÜL TULUM ANKARA
153 ÖMER ÇETİN KOCAELİ
154 KORAY KANTEKİN İSTANBUL
155 MİNE AKTAŞ İSTANBUL
156 ADALET ÕZERCAN IZMİR
157 ŞADİ ÜNAL BURSA
158 ENGİN BAŞCI BURSA
159 HALUK CAN MALATYA
160 GÜLAY BENLİ ÇORUM
161 CENNET TÜRK KARABÜK
162 MUSA ÖZGÜR SAYIN ANTALYA
163 HASAN MUTLU İSTANBUL
164 SERAP AKSU ANKARA
165 BEKİR GUNER KOCAELİ
166 OĞUZHAN DEMİRHAN İSTANBUL
167 ÖMER ÇELEPÇIKAY İSTANBUL
168 ZÜBEYİR ENES DİNDAR IZMİR
169 FURKAN YURTTAŞ İSTANBUL
170 ÖMER TOPRAK ÇORUM
171 ESRA ÖSÜN İSTANBUL
172 BAHAR OĞUZ IZMİR
173 ERHAN BİLİR İSTANBUL
174 HASAN GÖRGÜLÜ ANTALYA
175 MÜHENDİS ÖZER İSTANBUL
176 ÖNDER GÜNGÖR ESKİSEHİR
177 MÜFİT MERT BALAK İSTANBUL
178 MEHMET DİNC BALİKESİR
179 SÜLEYMAN BENLİ ISPARTA
180 İSMAİL SAKKAOĞLU ANKARA
181 İBRAHİM MIZIKACI MERSİN
182 ABDULLAH PAYDAR ÇORUM
183 ELİF BENLİ ANKARA
184 RESUL ÖZMEN İSTANBUL
185 HAMİYET ZÖĞ BURSA
186 SULTAN AKTÜRK ADANA
187 VEDAT ÖSÜN İSTANBUL
188 ERSİN AKKURT ESKİSEHİR
189 MERYEM GÖRGÜLÜ ANTALYA
190 DUYGU BULUT ANKARA
191 GOKHAN YUNUS TOPALOGLU ANKARA
192 SALAHATTİN BÜYÜKKARABAŞ ESKİSEHİR
193 NURCAN GÜVEN KAYSERİ
194 CAN GÜRDAL İSTANBUL
195 ALİ DAĞCI ANTALYA
196 EMRAH SENER İSTANBUL
197 SERHAN GÜNGÖR ADANA
198 SİNAN YILMAZ RİZE
199 ÖNDER BAKAN KOCAELİ
200 NEBİHE ÇETİNKAYA ADANA
201 UFUK SARIÇAM MERSİN
202 OĞUZ ERBAŞ KONYA
203 KAMİLE TURAN ADANA
204 SUZAN TAŞKIN ADANA
205 BURHAN ÖSÜN İSTANBUL
206 GÜLTEN AKIN ANTALYA
207 ŞENAY GİRGİNEL BURSA
208 İLYAS ERYAŞAR IZMİR
209 ZEHRA ÖSÜN İSTANBUL
210 ÖZLEM HAVAKARA İSTANBUL
211 İBRAHİM ÖZEN ANKARA
212 ALİ AVCI İSTANBUL
213 AKIN AKSU ANKARA
214 İZZETTİN ÇALIŞKAN SANLİURFA
215 NİLAY YAVUZASLAN İSTANBUL
216 TUBA KAYA ÇORUM
217 İMDAT TÖRE SAMSUN
218 MEHTAP FINDIK KARABÜK
219 YASİN GENÇ DÜZCE
220 ABDULLAH EMRE ÇETİN İSTANBUL
221 FETHİ SAYIN ANTALYA
222 HAKAN KÜÇÜK İSTANBUL
223 BANU AKÇOBAN IZMİR
224 HANİFE GÜLNUR ÖZKAN ANKARA
225 HALİL İBRAHİM ACAR SAMSUN
226 YUSUF BICAKCIOGLU İSTANBUL
227 MEHMET SUBAŞI ANKARA
228 HİLAL BAŞAK BENLİ ANKARA
229 GÜLBİYE ŞEN BURSA
230 GÜLPAŞA ÖSÜN İSTANBUL
231 HASAN BEŞİROĞLU İSTANBUL
232 SAFİYE TAK İSTANBUL
233 AYNUR AVCI İSTANBUL
234 NERMİN CANKAR ÇORUM
235 OĞUZ FINDIK KARABÜK
236 FATMA KARADAYI ANKARA
237 BÜLENT KAYA ÇORUM
238 HERGÜNER KARAHAN ANKARA
239 ERDİNC AKKOYUN İSTANBUL
240 MELİKE SARIÇAM MERSİN
241 VASIF ÜNAL ESKİSEHİR
242 RAMAZAN TURAN ADANA
243 PERİHAN DÖNMEZ BURSA
244 ŞENGÜL YURTTAŞ İSTANBUL
245 PELİN CENK YANMAZDAĞ IZMİR
246 BERKE ŞEKERALMAZ ANKARA
247 HANDAN DAŞCI ÇORUM
248 MUNEVVER SEN DALGİC ADANA
249 SERPİL DEMİRBAŞ ZİLEK İSTANBUL
250 FATİH CANDAN ANKARA
251 ERGİN BÜYÜKTAŞ ADANA
252 NURHAYAT UYGUN IZMİR
253 GÜLCAN ERGİN ANKARA
254 SEMRA ÖSÜN İSTANBUL
255 ŞERİFE TURHAL İSTANBUL
256 RIDVAN ÜNAL İSTANBUL
257 EBRU MÜKRİME KASAP YEGEN İSTANBUL
258 BETÜL FİLİZ KAYSERİ
259 ZÜBEYDE GENÇ DÜZCE
260 YELİZ ÖZER KONYA
261 YUNUS TEMİZ ANKARA
262 SELVER GÜNGÖR ADANA
263 MELTEM YEŞİLYURT KOCAELİ
264 MUZAFFER ŞENER KOCAELİ
265 FATMA SAHİN İSTANBUL
266 DURALİ KARTAL KONYA
267 MERVE KARADAYI ANKARA
268 DİLEK ŞENER KOCAELİ
269 ALİ SORAR ADANA
270 PINAR GÜNER KOCAELİ
271 BANU ŞEN KOCAELİ
272 SEDAT ERGÜN ANKARA
273 FİKRET AY İSTANBUL
274 SİBEL ÖSÜN İSTANBUL
275 HÜSEYİN GÜMÜŞ İSTANBUL
276 RUKEN ERDEMOĞLU İSTANBUL
277 ERKAN SAYIN ANTALYA
278 FATMA EREN ANKARA
279 İSMAİL CEM TUNÇ BURSA
280 MEHMET YILDIZ IZMİR
281 YAĞMUR SARIÇAM MERSİN
282 ÖZGÜR ÜNSAL MERSİN
283 MEHMET MUSA BÜYÜKİPEKCİ KONYA
284 HEDİYE SAYGI IZMİR
285 EKREM ERGÜN ANKARA
286 EZGİ KASAP İSTANBUL
287 AYŞEGÜL SARIÇAM MERSİN
288 BARIŞ KÖSE İSTANBUL
289 HADİCE ERGÜN ANKARA
290 ERKAN ERDOĞAN İSTANBUL
291 HAKAN BAYDURAK MERSİN
292 KARUN VAHAN KÜÇÜKSIVACIYAN İSTANBUL
293 BURHAN ÖZDEMİR İSTANBUL
294 DURSUN ÇAVDAR ÇORUM
295 YELİZ SEZEN IZMİR
296 MURAT CANDAN ANTALYA
297 RUKİYE KESKİN KONYA
298 YAREN TUANA ALTINOVA İSTANBUL
299 GÜLŞAH GENCER ÇORUM
300 MUHAMMET EREN ANKARA
301 NEZAHAT TURAN ADANA
302 İSMAİL TÜRKAN İSTANBUL
303 MENŞURE TATAR ÇORUM
304 FURKAN BEYOĞLU BURSA
305 EMRE KARAMAN İSTANBUL
306 NURİ ERDEMOĞLU İSTANBUL
307 OZAN ÖZDEMİR İSTANBUL
308 HURİYE AYDIN ANKARA
309 SAMET DENİZLİ İSTANBUL
310 KAZİM ANLAS İSTANBUL
311 CEYDA PARLAR BAKAN KOCAELİ
312 SERPİL BERÇİNLİ DÜZCE
313 EBRU SEFER İSTANBUL
314 CEM AKYAZ İSTANBUL
315 MELİKE İZMİRLİ İSTANBUL
316 MEHMET BARLIK KONYA
317 MUHARREN AKTAŞ ANTALYA
318 BAYRAM KAHRAMAN ANKARA
319 ÖMER ONUR ANKARA
320 MERYEM GÜRDAL İSTANBUL
321 CANER YENDİ ANKARA
322 ALİ BATURAY BÜYÜKKARA KONYA
323 SABRİ ZEYDAN İSTANBUL
324 HASAN GÜMRÜK KOCAELİ
325 BAYRAM ÇAĞAN İSTANBUL
326 HÜLYA ATALAY İSTANBUL
327 FEYAT ÖSÜN İSTANBUL
328 BAYRAM DEMİRKAYA KONYA
329 ONUR ÇOLAK DÜZCE
330 SALİM BAYRAKTAR İSTANBUL
331 ORHAN ÖZDEMİR İSTANBUL
332 HACER GÜLTEKİN ESKİSEHİR
333 MURAT ŞAHİN BURSA
334 ESRA BULAK İSTANBUL
335 YUNUS SARIÇAM MERSİN
336 RASİM MERAL
337 DİLEK DOĞAN KONYA
338 FATMA ÖZDERE GAZİANTEP
339 LEYLA AYAŞ ADANA
340 SÜLEYMAN ÖRDEK ANKARA
341 MEHMET BARLIK KONYA
342 MÜZEYYEN ÖZTAŞ ADANA
343 MUSTAFA KABAK KONYA

Share.