Qumpara Finish Nissan Qashqai Çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Qumpara Finish Nissan Qashqai Çekilişi. Finish İle Nissan Qashqai Çekilişi. Finish İle Nissan Qashqai Çekilişi Kampanyası katılım şartları belli oldu. Finish’ten Nissan Qashqai ve Muhteşem Hediyeler Kazanma Şansı! Finish Ultimate Plus veya Finish Ultimate ürünlerinden birini alın, çekilişe katılma şansı yakalayın.

15.01.2024 – 31.03.2024 tarihleri arasında Qumpara uygulamasında belirtilen marketlerden Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş. firmasına ait Finish Ultimate Plus, Finish Ultimate veya Finish Quantum Max Karbonat Etkili (kampanyaya sadece Finish Quantum Max 30’lu ve 62’li tablet ürünleri dahildir) markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 100 TL’lik alışveriş yaparak (her 100 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra “FINISH İLE KAZAN ÇEKİLİŞİ” kampanya adını seçerek alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki her 100 TL’lik Finish Ultimate Plus, Finish Ultimate veya Finish Quantum Max Karbonat Etkili (kampanyaya sadece Finish Quantum Max 30’lu ve 62’li tablet ürünleri dahildir) alışverişi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Finish İle Nissan Qashqai Çekilişi

Bu kampanya Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş. tarafından MPİ’nin 25.12.2023 tarihli ve E-40453693-255.01.02-49354 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

15.01.2024 (Saat:09:00) – 31.03.2024 (Saat:23:59) tarihleri arasında Qumpara uygulamasında belirtilen marketlerden Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş. firmasına ait Finish Ultimate Plus, Finish Ultimate veya Finish Quantum Max Karbonat Etkili (kampanyaya sadece Finish Quantum Max 30’lu ve 62’li tablet ürünleri dahildir) markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 100 TL’lik alışveriş yaparak (her 100 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra “FINISH İLE KAZAN ÇEKİLİŞİ” kampanya adını seçerek alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki her 100 TL’lik Finish Ultimate Plus, Finish Ultimate veya Finish Quantum Max Karbonat Etkili (kampanyaya sadece Finish Quantum Max 30’lu ve 62’li tablet ürünleri dahildir) alışverişi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya bitiş tarihi 31.03.2024 saat 23.59 olup alışveriş fiş/fatura/e-arşiv faturası satın alınan ürünle birlikte 7 iş günü içerisinde müşterilere gönderilecektir ve Qumpara uygulaması üzerinden son giriş tarihi 10.04.2024 saat 23:59’dur.

Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş/fatura/e-arşiv fatura görseli kabul edilecektir. Katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura no-fiş/fatura/e-arşiv fatura tarihi-ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Tüm katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden kampanyaya başarısız katılım yapan her katılımcıya sebebi ile birlikte “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapan her katılımcıya ise “başarılı katılım” bilgisi ve katılım sıra numarası verilecektir. Mali değeri olmayan belgeler, satış fişi koyası ve sevk irsaliyesi, bilgi fişi ile yapılan katılımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Bilgisayar veya telefon ekranındaki alışveriş fiş/fatura/e-arşiv fatura görüntüsünün tekrar fotoğrafı çekilerek iletilmesi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura/e-arşiv fatura veya genel ifadelerin yer aldığı, kampanyaya dahil ürünlerin isimlerinin yer almadığı fiş/fatura/e-arşiv faturalar ile kampanya katılımı mümkün değildir. Çıplak gözle okunabilen, bulanık olmayan orijinal fiş/fatura/e-arşiv fatura fotoğrafları kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya katılım yapılabilmesi için fiş/fatura/e-faturanın 15.01.2024-31.03.2024 tarihleri arasında kesilmiş olması gerekmektedir. Kampanya tarihleri arasında yaptığı alışverişini iptal ya da iade edenlerin çekiliş hakkı da iptal edilecektir. Çekilişten sonra yapılacak iade kontrolü ile ürün iadesi yapmış olanlara ikramiye teslimatı yapılmayacaktır.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi Nissan Qashqai E-power Skypack 2023 Model Otomobil (birim değeri: ₺2.127.800,00), 5 kişi Apple iPhone 15 128 GB (birim değeri: ₺53.999,00), 10 kişi Bosch BCS712XXL 18 V Siyah Şarjlı Dikey Süpürge (birim değeri: ₺11.999,00) ve 10 kişi Apple Airpods Pro 2. Nesil (birim değeri: ₺8.649,00) ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş 02.07.2024 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 08.07.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir fiş/fatura aslının veya e-arşiv faturanın ibrazı zorunludur. Fiş/fatura aslının veya e-arşiv faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Bu çekilişe Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş., Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş., Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir.

Katılımcılar; Qumpara uygulamasına üyelik bilgileri ile giriş yaparak katılım haklarını kampanya süresince kontrol edebileceklerdir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. *Görseller temsilidir.

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.