Qumpara Derby Çekilişi Sonucu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Qumpara Derby Çekilişi Sonucu. Qumpara Derby Çekilişi Sonucu açıklandı. Qumpara Derby Çekilişi Sonucu kazananları…

06.07.2022  –  06.09.2022 (Saat: 23.59) Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde tüm Şok marketler, Cepte Şok Sanal Market Mağazalarından,  Derby Markalı ürünlerinden tek seferde 20 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar çekilişe katılmaya hak kazandı.

Renault Twizy Urban Otomobil Kazanan Asil Talihli
Mustafa Yağuş – Şanlıurfa

Citycoco Family Scooter Kazanan Asil Talihliler
Muhammed Nurullah Ata-Batman
Süleyman Uyanık- Adana
Zehra Borozancı – İstanbul

Sony Playstation Kazanan Asil Talihliler
Esra Coşkunyürek -İstanbul
Halime Güldal – Ordu
Derya Sarıoğlu – Afyon
Yonca Aşkın – Adana
Aslı Eryaşar -İzmir
Mazlum Yüksel -Diyarbakır
Ender Bog – Adana
Burhan Yaşa – Bursa
Beyza Güvercin – Konya
Mehmet Zeki Oğurel- Adana

iPhone 13 Cep Telefonu Kazanan Asil Talihliler
Hanife İskenderoğlu -Ankara
İsmail Kaya -Çanakkale
Ersin Dinçer- İstanbul
Ebru Karagelin – Bursa
Fatih Oğurel – Adana
Kasım Uyanık – Adana
Feyyaz Çelikten – İstanbul
Mustafa Havakara – İstanbul
Ali Turan Aslan -İstanbul
Samet Yağızel -Van
Vedat Kuşcu – Van
Fatma Kuruoğlu – İzmir
Erdoğan Bulut -Bilecik
Serkan Ertürk -İzmir
Davut Noyan -Adana
Seyrani Öztürk-Ankara
Emrah Aslan-Mersin
Murat Arık-Adana
Kemal Çiftçioğlu- Adana
Göker Tanalı – Erzincan

Kazanan talihliler 22.09.2022 tarihli Milli gazetesinde duyuruldu.

Qumpara Derby Çekilişi Hakkında

Bu kampanya Azmüsebat Çelik San. Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 21.06.2022 tarih ve E-24951361-255.01.02-21540 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

Azmüsebat Çelik San. Tic. A.Ş.  tarafından düzenlenen bu kampanyada; 06.07.2022  (Saat: 10.00)– 06.09.2022 (Saat: 23.59) Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde tüm Şok marketler, Cepte Şok Sanal Market Mağazalarından, Azmüsebat Çelik San. Tic. A.Ş.’nin Derby Markalı ürünlerinden tek seferde 20 TL ve katları tutarında  (her 20 TL için bir çekiliş hakkı) alış veriş yaparak İOS veya android işletim sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına girip; Ad – Soyad, Adres, GSM No ve email bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Derby kampanya adını seçerek alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir.) yükleyen müşterilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.  İkramiye olarak, 1 kişi 329.900,00 TL değerinde Renault Twizy Urban TWZ URB 3 80 2021 Model Otomobil, 3 kişi 36.050,00 TL değerinde Citycoco Family LG LT018 Scooter, 20 kişi 18.999,00 TL değerinde Iphone 13 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.” , 10 kişi 15.989,00 TL değerinde Sony PS5 Oyun konsolu CD’li kazanacaktır. Çekiliş 20.09.2022 tarihinde saat 14.00’ de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır.   Kazanan talihliler 22.09.2022 tarihli Milli gazetesinde duyurulacaktır. 07.10.2022 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 22.10.2022 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Qumpara uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Qumpara uygulamasının yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.  Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapanlara “başarılı katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir.) Tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir. Tüketici Qumpara uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.  Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye  tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşın altında olanlara, Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş., Azmüsebat Çelik San. Tic. A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.